Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is visszatért a hányinger?

Másnak is visszatért a hányinger?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és pár napja visszatért a hányinger. 2 hete az addigi jó étvágyam is elmúlt. Úgy kell magamba erőltetni az ételt. A pocim még nincs akkora hogy nyomná a gyomromat. Más is volt már így?
2011. nov. 21. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgess... én úgy örültem amikor végre vége lett a folyamatos hányingernek...
2011. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is örültem de most újra előjött, bár szerencsére nem olyan erősen mint akkor. De azért így is rossz.
2011. nov. 21. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 23 hetes!

Nekem is babamaradt a hányás a 16-ik héten. De 2 hetente kb jön vukk. Mult hét hétfőn is azzal kezdtem. Én sem eszem valami sokat, eddig 2,5 kg-ot híztam. Kívánós sem vagyok én csak azért eszem sokszor mert lekiismeret furdalásom van.

Ugyhogy nem egyedi.

2011. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt hányingerem , néha émelyegtem és ennyi, viszont a 20 héttől van:S de csak akkor ha délután pihenek , alszok akkor felkelés utántól keményen..kiderült nálam epe gondok vannak.
2011. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En 22 het 5 napnal tartok. Nalam is a 17. het korul elmult a hanyinger, emelyges, es 21 het korul ujra visszatert. Bar nem hanyok, de neha egsz nap emelygek, es alig birok enni valamit. Ugy kell magamba eroszakoljam a kajat, semmit sem kivanok. Nem is hiztam meg semmit.
2011. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos igen. Ma 32+1 hetes vagyok éppen most imádkoztam a nagy fehér istenség előtt. Hetente legalább egyszer hányok. A lányomnál végighánytam az egész terhességem, még a szülés hetében is. Most a fiamnál pedig visszatért.


Boldog babavárást mindenkinek!

2011. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 16.hétig tartott a hányinger de egyszer sem hánytam,a 20.héten sajnos visszatért de most már hánytam is úgy kb 2 hétig tartott azóta megint jól vagyok.


26hkm

2011. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már lassan menetrendszerűen 2-3 hetente hányok egyszer. De sokszor olyat hányok ki amit szeretek, vagy amivel addig semmi bajom nem volt.

Étvágyam nekem kb. semmi, van hogy egész nap 1 szendvicset bírok megenni, azt is magamba erőltetve. Rajtam volt felesleg a kezdetekkor, a babám megfelelően fejlődik, vérképem jó, ezért én nem aggódom túl. Inkább örülök annak hogy nem zabálok, és nem fogok valószínűleg 20 kilót felszedni.


27 hkm

2011. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek boldog babavárást! :)
2011. nov. 21. 13:15
 10/10 anonim válasza:
19 hetes terhes vagyok, kb a 14. hétnél elmúlt de az utóbbi pár napban megint előjött a hányinger, szerencsére enyhe. Inkább az a baj h kb semmilyen ételt nem kívánok. És ráadásul a fáradtság is visszatért. Vitaminokat rendesen szedem, vérkép már rég volt de a baba jól van. Fene se tudja..
2023. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!