Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Hogy is van ez a...

Anyukák! Hogy is van ez a mellnövekedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban 90C melltartót hordtam, ami pont kényelmes volt rám, most, 22 hetes terhesen a 95DD is feszül, és még csak félúton vagyok :(

Mondanom sem kell, hogy formátlanná váltak, nincs tartásuk, hiába a krémek, a torna, bár ez a legkevesebb...


Mikor fog megállni a növekedés? Tényleg csak ha majd abbahagyom a szoptatást?

És ezek szerint soha nem lesz már a régi méret?


2011. júl. 18. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez személyenként különböző. Én 80B-s voltam, 105C-re sikerült "megnőnöm", a szoptatás befejeztével 95B-nél állt meg.
2011. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

és ezek szerint törvényszerű az is, hogy elveszíti a tartását, nem? :(

2011. júl. 18. 11:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű semmi. Ha jók a kötőszöveteid, akkor semmi gond nem lesz. Az enyémek nem voltak azok: a hasam, a mellem, a csípőm mind csupa stria. A barátnőmnek egyetlen vonalacska sem jelent meg a bőrén a terhessége miatt
2011. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyéni dolog,van olyan aki a 3.gyermeke után is ugyanolyan marad,mint előtte/ez mondjuk nagyon ritka/.De van,aki teljesen átalakul,végülis ezt lényegében csak a szülés után,a szoptatás befejeztével+még kb.3-4 hónap elteltével fogod megtudni.Nem akarlak egyáltalán ijesztgetni,de nekem már van tapasztalatom,ugyanis a 3. babót várom.Nekem mindegyiknél úgy alakult,hogy a terhesség alatt nőtt a mellem kb.egy méretet,utána a tejtermelődéskor még egy méretet,majd a szoptatás befejezte után egy pár hónappal ledobtam egy méretet.De ez függ attól is,hogy visszaalakul-e a normál súlyod.Én pl. ha fogyok,a mellméretem is csökken,ha hízok ő is szépen gyarapodik.Mellesleg amúgy sem vagyok egy kismellű nőci:)

De ne aggódj a férfiak a cicis nőket szeretik,van akinek kifejezetten jól áll a terhesség alatti "mellnagyobbodás":o)Ja nekem sajnos nem álltak vissza az eredeti feszes formáim,de hangsúlyozom,ez nem előírásszerű.Remélem eyg kicsit tudtam segíteni!:)))

2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem nem lett csíkos a hasam az elsővel(koppkopp remélem most sem lesz), pedig hajlamos vagyk rá, kamaszkoromban lett is jópár), de a cicim szoptatás után elég plötty lett. amúgy mikor befejeztem a szoptatást az elsővel, nem volt sztem nagyobb vagy max 1 számmal, mint terhesség előtt. most a 2. nál megint nőtt vmennyit.
2011. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én meg pont azért nyavajgok a férjemnek, mert nem nő semmit a mellem.:(


28h km

2011. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kedves utolsó, cseréljünk, mocskosul irigyellek :)

Pont ma rángattam el a páromat melltartót venni, azon már meg sem lepődöm, hogy válogatni nem tudok, de hogy lassan már méretet sem kapok magamra, az nagyon elszomorító :(

Pénzünk pedig sajnos nincs 10 ezer forintos márkás darabokra, így marad a "vadászat" a hagyományos üzletekben...


Genetikailag is óriási melle van mindenkinek, én most vagyok akkora, mint anyukám 2 gyerek után, a nagymamám meg 4 gyerek után le kellett kicsinyítse, annyira fájt a háta.

2011. júl. 18. 19:37
 8/14 anonim ***** válasza:

teljesen megertelek, nekem sincs konnyebb sorsom,

75C-vel kezdtem 75F-et vettem 6hetesen, nagyobb meret nincs. Most ujra kicsi lett,muszaly volt 80F-et vennem, hiaba a keruletem nem nott meg, es meg csak a 25-dik heten tartok

2011. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veletek. 20 hetes vagyok 75B-ről 85D-re nőttek és még csak 1 kg-ot híztam. A mi városunkban a C kosarasat is vadászni kell és nekem sincs pénzem tizenakárhány ezer forintosokra. Úgyhogy marad a vadászat.

Nekem eddig is striás volt a mellem.

2011. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

75B-vel kezdtem és 90C lett belöle,mivel fejni kezdtem már a szopik elején,igy ugy érezte a testem h nem elég a tej,és hitrelen nőtt,és sajna csíkos lett.


Most ujra 75B,de kicsit löttyedt:((


viszont van ismerősöm aki szinte deszka volt,és a baba születésére sztem tuti DD-s melltartót hordott.

2011. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!