Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 fokos vízbe úszkálni...

30 fokos vízbe úszkálni lehet-e 23 hetesen?

Figyelt kérdés

a miskolc-tapolcai barlangfürdőről van szó. mi a véleményetek? ugye ze nem túl meleg víz?


köszi előre is!


2008. febr. 29. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeritnem az még melegnek nem nagyon meleg, de fontos a víz összetétele is!! Kérdezz rá, mert nem minden termálvíz jó a kismamáknak!
2008. febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem fogják osztani a véleményem, de mivel én könnyen megbetegszem,magamból indulok ki,maga a víz hőfoka nem lenne gond,kellemes,sztem ez nem ártana,de én pl. nem mennék ilyen helyekre fürödni.Sokan kipróbálják, és semmi gondjuk, de mondom én magamból indulok ki.Lesznek itt pozitiv vélemények is.
2008. febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom hogy aztermálfürdö és a termálvizek nagyon erösek nekem volt barnázásom mikor meni akartam fürdöbe és kérdeztem a dokimat ö megtiltota még akkor is ha nem a forróba akartam meni nem tudom azoknál a kismamáknál hogy van akiknek semi bajuk de inkább a dokit vagy a védönöt kérdezd azt tudom hogy az uszás jót tesz de sima vizbe nem termálba ha mehtsz akkor jó pancsizást
2008. febr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hajdúszobolón ki van írva a 30 fokos víznél is meg mindegyik termál víznél, hogy terhesség alatt nem ajánlott. Én sportszerűen úsztam, szerettem volna usziba járni terhesen, de a doki azt mondta hogy a rengeteg fertőzés miatt inkább ne. Amúgy jót tenne a kismamáknak az uszás, de sajnos némelyik ember annyira igénytelen hogy kár kockáztatni. Én sem úszok inkább.32hetes kismama
2008. febr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a védőnő, hogy terhesen nem ajánlott semmilyen termálvizes vagy egyéb uszoda sem a fertőzések miatt.
2008. febr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

sziasztok! :) mindenkinek nagyon köszönöm a választ! képzeljétek felhívtam a barlangfürdőt és rákérdeztem mi a helyzet náluk ezügyben. azt mondta egy kedves hölgy, hogy a víz hőfoka 28-30 közötti, így vérbőséget nem okoz, és mivel ez nem gyógyvíz, sőt a termálvíz típusokból is enyhének nevezhető, ezért kifejezetten jót tesz a kismamáknak :). úgyhogy hétvégén kipróbálom, még sosem votlam :). jó hétvégét mindenkinek! :)

pusza :)

2008. febr. 29. 11:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A fertőzés szerintem egyéni, termál és természetes vízben én sem voltam rosszul soha, de a klórozott strandon..na ott elég 2 perc a vízben.

Nyugodtan úszkálj, de azért 30 percnél tovább ne mardj a vízben.-)

2008. febr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam nyáron a Balatonnál, akkor még nem jártam erre az oldalra hála:)

Még be sem töltöttem a 12. hetet akkor, és semmi bajom nem lett. Mostmár nem biztos, hogy mernék menni, mert itt szétrémísztgették az agyam:)

Egy 3 hetes, egészséges kislány anyukája

2008. febr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm 26 hetesen a miskolc-tapolcai barlangfördőben szedett össze egy jó kis gombát amivel aztán a terhessége alatt végig szenvedett, sőt utána is. Én nem mennék a helyedben. Rengeteg ember fürdik abban vízben, mindenféle baktériumok és szennyeződések vannak benne. Arrol nem is beszélve , hogy egy ilyen forgalmas strandon a viz alatt akár meg is rughatják a hasadat ha még vigyázol is .Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ez a véleményem.Ha mégis ugy döntesz , hogy elmész akkor kellemes fürdőzést és nagyon vigyázz magatokra!

22hetes kismami

2008. febr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem mennék oda fürdeni az tuti.
2008. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!