Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt sport, ital,...

Terhesség alatt sport, ital, sex?!

Figyelt kérdés

Nem igazán volt sose pontos a menstruációs ciklusom, így nem tudok pontos dátumot, de 23-a körül nem várom.

Nagyon szeretek sportolni, rendszeresen futok, elég hosszú távokat (12-14km), a párommal szeretünk romantikázni, és van, mikor megiszunk 1, max. 2 pohár fehérbort egy-egy estén.Valamint szeretünk elég erőteljesen sexelni...

Ezek a dolgok árthatnak a babának?

Mivel még nem biztos a baba (a teszt pedig még korai), így nem tudom, hogy hanyagoljam e a futást, és a többit, vagy nem szükséges...?!


2011. júl. 18. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges, a bort esetleg hanyagolhatod, de egy kevéske (fél pohár) alkalomadtán nem árthat neki, de ennél többet ne. Egyébként ennyire az elején még nem probléma. Futni, szeretkezni egyelőre nyugodtan:)
2011. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha régebb óta futsz hosszú távokat, akkor nem kell abbahagynod, mindig azt mondják, hogyha sportoltál, akkor nem kell abbahagyni, inkább belekezdeni nem kell újabb sportokba ilyenkor.


A bortól semmi baja nem lesz, neked sem és a babának sem!


Az erőteljes sex nem tudom nálatok mit jelent...de szerintem az is mehet, ha érzed hogy nem esik jól, vagy esetleg vérzel, görcsölsz utána, akkor én finomítanék rajta a helyetekben :)

2011. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!