Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4d szimplán babamozi, vagy...

Akire77 kérdése:

A 4d szimplán babamozi, vagy esetleg valami fejlödési rendellenességet is ki tud mutatni?

Figyelt kérdés
32hetes kismama vagyok,20hetesen voltam genetikai uh és magzatvíz vételen ahol rendben találtak mindent.azota is rendben van minden,az érdekelne hogy a 4d uh tudnak-e esetleg rendelleneséget kimutatni vagy csak babamozi?köszönöm.
2011. júl. 19. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Az orvosom szerint a diagnosztikai értéke nulla.
2011. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam, ott ugyanolyan képzett személy végezte az ultrahang vizsgálatot, mint a szakrendelőben, vagy a kórházban. Az elején mindent megnézett, megmért 2D-ben, és utána lehetett mozizni. Tehát többet diagnosztikailag nem nyújt, mint a "sima" ultrahang, ugyanannyit viszont igen! És több szem többet lát alapon ki tudja, észre is vehet valamit, amit a futószalagszerű rutin vizsgálaton nem vesznek észre (nem ijesztgetésből írtam, csak azért, hogy tisztázzam, hogy ezeket a vizsgálatokat is képzett személy végzi!).

Maga a 3D-s kép plusz élményt nyújt, én nagyon élveztem!

2011. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Győrben pl. a kórházban a 4d -s olyan, hogy egy komplett uh-os eredményt is adnak mellé, a rendellenéseket is kiszűri. "Ellentétben a városban működő egyéb laboratóriumokkal, az itt kiadott fotók, filmek mellé korrekt szakvéleményt is csatolunk."

Máshol így hirdetik: "Ez azt jelenti, hogy nem csupán felelősséget nem vállaló „babamozival”, hanem fajsúlyos szakvizsgálattal találkozik a bennünket választó . Amennyiben a babamozi ideje alatt a szonográfus rendellenességet tapasztal, úgy a szülőket tájékoztatja, és javasolja egy kontrollvizsgálat elvégzését."


Szóval ha jó helyre mész, nemcsak babamozi, azaz babanézegetés lesz.

2011. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem mindenhol lehet választani,hogy sima babamozit szeretnétek,vagy genetikai ultrahangot is.

Nekem genetikai volt,sokkal részletesebb méregetésekkel mint egy sima uh.,valamint utána amikor lemérte még a legapróbb csontját is,akkor moziztunk.Így voltunk benn 1

óra 22 percet!Leletet is kaptunk,és dvd-t,képeket.Hatalmas élmény volt,és megnyugtató,hogy Én is láttam mint laikus,hogy teljesen ép a babánk!

Boldog babavárást,és kitartást az utolsó hetekre,erre a nagy melegre.Ja,és könnyű szülést,egészséges babát!

2011. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek további szép napot.
2011. júl. 19. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:
9:48-al egyet értek mondjuk én i s a GYőri kórházba voltam és szakképzettek végzik vizsgálattal együtt.Érdeklődj ami azt írja hogy babamozi oda ne menj!!!
2011. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hugomnál addíg míg nem ment el semmi problémát nem vettek észre.24 hetesen elmentek 4D-s uh-ra és sajnos kiderült,hogy elég nagy probléma van.Nem volt elég magzatvíz plusz még a hugomnál nem működött valami rendesen(valami ér)ami miatt probléma volt a baba fejlődédével is.Egyből kórházat javasoltak neki.Befektették.Kapott tüdőérlelő injekciókat és persze figyelték.A 29. hétre toxémiás is lett ugyhogy egyből megcsászározták.Nem volt 1kg a kisgyerek.Mára viszont 2,5 éves igazi eleven rosszcsont kisfiú.Rá nemsokra én is terhes lettem,de a 25. héten én is elmentem a 4D-s uh-ra és a következőnél is elfogok menni.Inkább kifizetem azt a pénzt,de akkor tuti kiderűl ha van valami gond!

Egyébként babamozi is,mert hihetetlen élményt nyújt :)

2011. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.2 hete voltunk 23 hetesen 4D-n nálunk is úgy volt,hogy először mindent megnézett megmért utána moziztunk ami tényleg csodás élmény.Hozzá teszem a saját dokim aki itt Pécsen elég neves uhs csinálta a 4D-t is.Nekem ez már megnyugtató volt,hogy biztosan mindent körültekintően megnéz.Így is volt.Szóval az én válaszom is határozottan IGEN!:)

25 hkm

2011. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyanra érdemes menni, amit úgy hirdetnek,hogy genetikai vizsgálat+babamozi,és szakvéleményt is adnak. Szerintem érdemes elmenni,mert több dolgot látnak mint a hagyományos ultrahangon, nekem kimutatta,hogy baj van a 16.héten,addig nem láttak semmit.
2011. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer a válaszokat.igaz már 33hetes leszek és lehet kicsit késő de hétfön bejelentkezem.
2011. júl. 22. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!