Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnám megnézni azokat a...

Hol tudnám megnézni azokat a gyógyszereket, amik árthatnak a babának a terhesség alatti szedése, fejlődési rendellenességet okoz náluk?

Figyelt kérdés
mert hallottam hogy 1800gyógyszer közül csak 40 olyan van ami magzatkárosító..Ceizel is mondta,de viszont sehol nemtalálok erről semmit.Miért nem írják,tudatják velünk azt hogy mik ezek?Miért kell titkolni,nemértem.Remélem legalább az orvosok tudják melyek ezek a gyógyszerek,mert hát kiben bízzunk ilyenkor ha nem bennük...és nem csak kísérleteznek rajtunk..:SUgye ők tudják?Sajnos eddig sok gyógyszert kellett szednem,köztük erős antibiotikumot is(elkerülhetetlen volt),és nagyon félek,mivel azért csak erős gyógyszerek,és nincs rá bizonyíték hogy nem árt a babónak...(17+5h)Ha valaki tud(amit kétlek :S)ilyen oldalt ahol leírnák ezeket a káros gyógyszereket jólenne.
2010. márc. 11. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ez egy nagyon jó kis oldal,itt tudsz nézelődni,remélem segithettem:-)30 hetes km

[link]

2010. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van pár leírva:

[link]

ҝ

2010. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár ezek most nézem vény nélküliek,de hátha hasznos.
2010. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. márc. 11. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!