Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok. Első...

15 hetes kismama vagyok. Első babámat várom. Érzett valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kb. a méhem bal oldalánál pici rángásokat érzek, mint amikor pl. a szemhéjat mozgatja az ideg. Ez még biztos nem a baba, de akkor mi lehet? Nyomna egy ideget? Mindig ugyanott.
2011. júl. 19. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet a babád!De nem hiszem hogy már most nyomna ideget,még elég pirinyó,nem?Valószínűbb,hogy ott mocorog érezhetőbben.Nekem mikor már ideget nyomott,25 hét körül,akkor az fájdalmas,nyilalló érzés volt,ami még a lábamba is kisugárzott!

Ha ideget nyom azt érezni fog,mert nem csak rebesgető érzés!

Jelezget neked bentről a bébid!:)

Boldog babavárást és kitartást a meleghez!

31 hkm

2011. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

És is pont így voltam, azt hittem valami ideg. De aztán amikor már egy hétig éreztem minden délután és este akkor jöttem rá, hogy az ideg, az bizony a baba. Habár most két napja nem érzem csak nagyon keveset, de biztos másfele fordult. A védőnővel megnézettem a szívhangját, azzal minden rendben volt.


16+3hetes km.

2011. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simám a baba. Még olyan pici, de már jelzi, hogy ott van. Ezek a kis "simik" olyan jók voltak:-) Aztán majd nagyobb lesz és lerúgja a vesédet:-)

Boldog babavárást! 9 hós lányka anyukája

2011. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!