Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apró szurkálásokat érzek a...

Apró szurkálásokat érzek a nemi szervembe, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár pillanatig tart az egész,de néha lépni sem tudok emiatt. Jósló fájásaim nem voltak a kislányomnál úgyhogy nem tudom milyen érzés lehet...


34+5 km


2011. júl. 19. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azért van ,mert beágyazódott a baba feje a medencédbe és ott nyomja az idegeket.Szülés után el fog múlni.Nekem is sokszor fájt a várandóság végén.sokszor kellett ez miatt megállnom az utcán.A jóslók minimális "görcsökkel"járó keményedés,ami kb 20 másodpercig tart.Ezeket én a 36-ik hét után kezdtem el érezni valamikor.
2011. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27+4 vagyok, de én is érzek ilyet egy hete. Én is arra fogtam, hogy befordult a baba. Bár még korainak tartom, de sokszor érzem ott lent "matatni" is és fent a mellem alatt rúgni. Uh csak 7 hét múlva lesz, úgyhogy addig még ki is jöhet ebből a pozívióból, aminek őszintén egy kicsit örlnék is, mert amikor másképp feküdt, akkor sokkal kényelmesebb volt.
2011. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!