Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? 17 hetes...

Mitől lehet ez? 17 hetes terhes vagyok. Folyamatosan azt érzem, hogy pisilni kell, de csak pár csepp. És apró szurkálásokat érzek alul a hasamban. És olyan érzésem is van még mintha hatalmas lenne a luk alul. Bocs, hogy így fogalmaztam.

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! én is 17 hetes vagyok, és sűrűn kell keveset pisilni, sztem azért mert nő a méhünk,és valamilyen szintű nyomást gyakorol a hólyagra. Nekem viszont a hüvelyem nyilallgat 2-3 napja,ez eddig nem volt. Ezt nem tudjátok miért lehet?
2011. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Akár húgyúti infekció,de akár megindult vagy fenyegető vetélés is lehet a háttérben,azonnal fordulj orvoshoz!

Legfeljebb megnyugtatnak,hogy semmi komoly...

2011. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy felfáztál? Nekem akkor nyilallgatott, és akkor volt olyan hogy csak pár csepp jött, hiába hogy nagy volt az inger.
2011. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Én most töltöm a 18+5 hetet.


Igen velem is sokszor van ilyen hogy sokat kell pisilni .Lehet a méhedtől ahogy tágul , vagy a baba rúgja ,és ilyenkor ingerli a hugyhojagodat.


Meg amikor tágul a méh akkor néha érzékelni lehet ilyen enyhe menstruációs görcsöket, meg szurkál de ezek atól is lehetnek hogy tágul a méhed.


18+5hetes kis mami.

2011. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!