Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen csak petezsákot...

5 hetesen csak petezsákot látott. Embriót még nem. Aggódjak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem, ez teljesen normális. Én sem bírtam ki, hogy várjak még 1-2 hetet, hanem rohantam az orvosmhoz mindkét lányomnál. :)

Gratulálok! Vigyázz magadra! :)

2011. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

5 hetesen az a jó, ha petezsákot látnak.

Gondolom visszahívott olyan 2-3 hét múlva. Akkor már látható lesz a baba és a szívhang is!

Gratulálok!

2011. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne.Két hét múlva már minden lesz,szívhang is.
2011. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2 nél azt mondták elvetélek,vagy kaparnak,mert baba nincs, 8+2nél már szívhang is volt. kiderült későbbi volt. szóval ne aggódj!!!!
2011. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. most épp halvány barnás trutyi jön és fáj a hasam. bevettem eddig 2 magne b6-ot és pihenek...
2011. júl. 19. 16:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a barnás váladék a hüvelyi ultarhang miatt van-nekem is mindig volt a vizsgáltok után is. Ilyenkor minden érzékenyebb, sérülékenyebb ott lenn is!

Ha holnap sem múlik, vagy nem csökken, akkor beszélj a dokiddal, hogy nem kell-e sárgatest hormont szedned (Utrogestan pl.), a terhesség megtartására.

Jól teszed, hogy pihensz és szeded a magnéziumot.

2011. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hasi uh volt.:(
2011. júl. 19. 17:14
 8/16 anonim ***** válasza:

szia ma vk 7hete 16án 6hét4naposan látta petezsákot és a pulzálást is. :) de nyugi5 hetesen anno nekem is csak pzs.-t láttak csak azok sikertelen trhességek voltak ez a 3. de ne izgulj.


[link] ez nem én vok csak egykép a netről

2011. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ilyesmit láttál amit küldtem?nekem nem barnázott se hasi se hüvelyi után..hm de ne izgulj csak azt mond magadnak,hogy minden rendben van.Hidd el az nekem is bevállt. a 2.nál folyton azt mondtam hogy mivan ha nme lesz életjel na nem is volt most azt mondtam minden ok és ugy is lett.Utrogestant én is kaptam 12hétig kell ez egy hüvely kapszula de tuti nem lesz baj.anno uncsi tesóm is 5hetesen barnázott aztán nme is láttak későbbse embriót de ezzel ne törödj.minden ok csak még bújócskázik :)
2011. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Fekete foltot láttam. nem volt túl jó az uh-sem és hólyagom is üres volt!
2011. júl. 19. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!