Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy vékony a...

Mit jelent az, hogy vékony a hasfalam?

Figyelt kérdés

Konkrétan tudom mit jelent, csak 1-2kérdésre szeretnék ezzel kapcsolatban választ kapni :)


12hetes uh-n mondta a doki, hogy vékony a hasfalam.

Ez azt jelenti, hogy esetleg hamar fogom megérezni a babát?

Hamarabb fog meglátszódni, hogy babát várok?

Vagy esetleg a terhesség vége felé jobban fogok repedni?

Vékony hasfalnak van valami előnye esetleg hátránya a terhességben?

Van itt olyan akinek szintén vékony a hasfala?

14hkm.


2011. júl. 19. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27 éves vagyok, még nem szültem. Bocsi, ez nem lesz neked használható válasz, csak gondoltam megírom, hogy nekem is azt mondta egy doki mikor vizsgálta a hasam (vakbél miatt), hogy vékony a hasfalam. Ezt azért mondta, mert ahogy nyomkodta a hasam, nagyon intenzíven érezte a köldökömnél a pulzálást. Szerintem arra értette, hogy kevés a zsírréteg. De engem is érdekelne amúgy, mert én is szeretnék majd gyereket .:)
2011. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vékony a hasfalam,két éve szültem.Csak előbb éreztem a baba mozgását, a doki sem akarta elhinni,aztán mondta,hogy a vékony hasfal miatt van.Másban nem volt eltérés,nem látszott hamarabb a terhesség,mondjuk nekem kicsi hasam volt végig.Remélem segítettem a válasszal.
2011. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem vekony hasfalam van.

Az elso gyereket nem ereztem extrem koran, 17 hetesen, a masodikat viszont a 13. hettol.

A pocakom nem volt nagy, nem is latszott hamar (25 es 23. hettol kezdett pocakom lenni), pedig a gyerekek nem voltak kicsik (mindketto 3-4 kg kozott, elso baba picivel csak 4 kg alatt).

Az elso babaval nem repedt a borom egyaltalan, a masodik babaval viszont repedt kicsit, de ez inkabb a magzatmozgas miatt volt. A masodik gyerek ejjel/nappal mozgott es nagyon erosen, ruhan keresztul is jobbra-balra jart a hasam. Mivel nagyon feszes volt a borom, kemeny a pocakom es nem is hiztam sokat, igy ez eleg fajdalmas is volt es egy atmulatott ejszaka utan (marmint a gyere mulatott bent extran) reggel apro repedeseket fedeztem fel a hasamon.

Kivulrol a mozgas egyebkent koran es durvan latszott, tenyleg latvanyos volt. Ennek nem mindenki orult. Aposom pl volt, hogy egy rokon felallt az ebedtol, nem tudott enni, mert annyira furcsanak talalta a hasam hullamzasat.


Hatranya: nekem szinte az osszes hasi uh fajdalmas volt, mindegy, hogy ki csinalta. Alig nyomtak ra az erzekelo fejet, de ugy ereztem, mintha a mehemen huzogatnak kozvetlenul.

2011. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!