Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előző két terhességnél sárgate...

Előző két terhességnél sárgatest hormon hiány. Akkor valószínű ennél terhességnél is lesz/van?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél barnás vérzésem volt,elmentem orvoshoz,de csak eleviet javasollt.Rá egy pár napra elvetéltem.A következő terhességemnél ismét jelentkezett a barnás vérzés,akkor már másik városban laktunk,befutottam egyből a kórházba.Kaptam rá gyógyszert a 14. hétig kellett szedni és befektettek pár napra a kórházba.Utána rendesen zajlott a terhesség,azóta már 22hónapos.Most a napokban csinálltam tesztet pozitív lett kb 4 hetes lehetek.Rettegek.Állandóan a wc-re rohangálok és ellenőrzöm nincs e a barnás vérzés.Félek tőle,nem akarom,hogy elmenjen a baba.Ráadásul eléggé görcsölgetek is,bár ez az előzőnél is megvolt.Szerintetek számíthatok rá most is?
2011. júl. 19. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék Utrót íratni. Ártani nem fog. 3 gyereket hordtam ki vele és kettőt vetéltem el néküle.
2011. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sumergo ***** válasza:
100%
Irány a nődoki, nem kell megvárni amíg barnázni kezdesz! Az Utrogestan nem árt, biztosan fel írja a doki az előzményekre való tekintettel!
2011. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp menni akartam,csak kicsit várni akartam még,mert olyan lekezelőek tudnak lenni amikor ilyen korán megy oda az ember,de igazatok van...inkább elmegyek,mint baj legyen.Bár akkor inkább magán rendelésre megyek ahhoz akinél szültem.Amugy én duphastont szedtem.Köszönöm a gyors válaszokat!
2011. júl. 19. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos nem említi meg akkor kérdezz rá,hogy nem e szedhetnél Utrogestan tablettát,gondolom azt szedted a második terhességednél,mond el a dokinak,hogy volt már vetélésed és azt szedted!

Ne idegeskedj!

Gratulálok!

2011. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1 vetélés után, ha lekezelőek, a fene egye őket, a babád a tét!!! Nekem volt itthon Utro, rögtön szedtem, amint pozi lett a teszt, a dokim is díjazta, hozzá csak a 7. héten jutottam el, - lehet, h már késő lett volna!

Jah, a rettegéstől is elmehet a baba!! Szóval Utro! Akár az ügyeletre is!!

2011. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az az utro egyébként hasonló a duphastonhoz?Holnap mindenképp bemegyek akkor!!!
2011. júl. 19. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Bizonyítottan progeszteronhiánnyal összefüggő vetélések,

sárgatesthormon-elégtelenség által okozott terméketlenség kezelésére rendeli.

2011. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz csak jobb a felszívódása az Utrogestan hüvelykapszulának és kevésbé terheli a májat. Kérd azt.
2011. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,egyetértek az előttem válaszolónak.Én ugyanígy jártam a 2. babámmal,7 hetesen elvetéltem.A következő terhességemnél rögtön utrogestan hüvelytablettát kaptam és most is ezt alkalmaztam a 13.hétig.A hüvelytabletta tényleg jobb.
2011. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat!Ma voltam orvosnál,felírta,de azt mondta ne kezdjem el csak ha muszály,pszichésen is segíthet,hogy ott van a zsebemben,bármikor elkezdhetem.Egyébként még nem látszott semmi :( 2hét múlva vissza kell mennem...
2011. júl. 20. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!