Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki a várandóság elején,...

Volt aki a várandóság elején, amikor még nem tudta, hogy baba van, tormát kivánt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ember szokott megkívánni dolgokat, akkor is ha nincs baba :) A kívánósság inkább az 5-6. hét körül jelentkezik. Tehát inkább csak jól esett, de nem hinném hogy a baba miatt.
2011. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem voltam/vagyok kívánós. Sőt, szagérzékeny sem :) Szóval nincs olyan hűdenagy összefüggés a kívánás meg a baba között :)


30+3 hkm

2011. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs feltétlenül összefüggés, de azért lehetséges! Valaki kívánós lesz már elég hamar, vagy pedig megundorodik dolgoktól.

Én az első pár hétben megállás nélkül kelkáposztát zabáltam volna, holott ki nem állhatom! S megutáltam a pizza szagát, amit viszont imádtam. Úgyhogy nekem ez egy gyanús dolog volt, hogy hátha a terhesség miatt van ez. Ekkor még nagyon az elején jártam, mensi kimaradása körül!

2011. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok.Már van egy 2éves kislányom és vele már nagyon az elején,még talán nem is késett,sütit kivántam.Aztán utána már nem nagyon volt ilyesmi.Most pedig várom,hogy megjöjjön.(napokban kellene)
2011. júl. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!