Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-hetes kismama vagyok....

29-hetes kismama vagyok. Velem egyidős pocisok meg van már mindenetek a baba váráshoz? Ki hogyan viseli a terhességet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia azt hiszem igen minden van de majd később ki derül mit nem vettünk.Nem vészes igaz most már egyre többször útba van a poci :)). a picur rengeteget mocorog, talán nem is alszik egész nap :).
2009. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Egyenlőre semmit sem szereztünk be, egy két apróság, amit ajándékba kaptunk, az van, de konkrétan csak pár hét múlva megyünk bevásárolni, nem sietjük el.


Ami a hogy létet illeti, várandósan, és nem terhesen:) Hatalmas a pocak, manóka olyan erővel gyakorlatozik odabent, hogy fáj:) de már nem zavar az alvásban, és ezen kívül semmi bajunk, nem vizesedek, nem fáj a derekam, alig híztam, sőt fogyok, pedig:D mondjuk a szüléstől kezdek félni, de arra is készülünk a párommal.

Eddig minden simán megy velünk:D

Veletek mizujs?

2009. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nem sok minden van meg. Csak amiket kaptunk innen-onnan, de még elég sokminden hiányzik.:) Most akarunk nekiállni vásárolgatni.

Hát én kicsit nehezen bírom a 9 kg plusszt, sosem voltam 60 kiló felett terhesség előtt, így ez most elég megterhelő. A cipő és zokni felhúzása elég vicces mutatvány. Amúgy remekül vagyunk:)) Babácska rugdalózik 1000rel:)) Olyan kis eleven, remélem ilyen lesz akkor is, mikor kibújik:))

Boldog pocakosodást!

2009. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!

mi a babakocsit jövö heten rendeljük meg,4-6het mire megjön...amugy mär minden megvan,1-2 aprosägot kiveve.pl a pelenkäzora a szivacs,meg cumisüveg.a rokonoktol,ismerösöktöl rengeteg ruhät kaptam,ugyhogy ha mindent csak 1szer adok a babära,akkor sem biztos,hogy az összes darabra jut 1felvetel... :)

a terhesseget nagyon jol viselem,bär a +14kg-ot en is megerzem...jobban färadok.de nem vizesedek,derekam csak neha fäj,bär mostanäban a gyomoreges egy kicsit gyötör..de ez van.a szülestöl egyältalän nem felek,alig värom mär!vegre läthatom majd a picikem..olyan kiväncsi vagyok rä!kis eleven! :) veled mi ujsäg kedves kerdezö?

2009. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! mi is a jövö héten vesszük meg a nagyobb dolgokat,eddig csak rucikat vettem!nagyon jól viselem a terhességet soha egy hányinger rosszóllét nem volt.A babó aktív ám,nemrég tudtuk meg hogy kislány:-)nagyon várom már,de valhól félek a szüléstöl....minden jót nektek és szép babavárást!!!
2009. ápr. 3. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk már megvan minden.Mostmár nem is sok kedvem lenne a vásárláshoz.Szenvedek a melegtől, utálom, hogy nem bírok ki egy utat pisilés nélkül, de amúgy minden rendben és jól érzem magam:-)
2009. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!