Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyfolytában a babán, az ő...

Egyfolytában a babán, az ő dolgain (hogy minden rendben legyen) agyalok, más is van így ahogy közeledik a szülés?

Figyelt kérdés
31 hetes kismama vagyok, és már nagyon várom hogy megszülessen a gyermekem, de egyfolytában agyalok, hogy meg van-e minden neki, mit kellene még beszerezni, mibe fogom öltöztetni, milyen gyógyszerek legyenek otthon, milyen papírok kellenek még stb. éjszakáim is gyakran álmatlanok mert egyfolytában jár az agyam! Hogy tudnám magam leállítani egy kicsit? Ha beszereznék már mindent akkor megnyugodnék?
2009. ápr. 3. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyermek megszületésével örök élere szóló aggódást is vállalunk. Mindig lesz min törni a fejet. Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond, tartja a mondás és ez így is van. Szerintem most a legfontosabb számodra a pihenés, ne agyalj még felesleges dolgokon. Ne problémázz semmin, használd ki még az időt, sétálj nagyokat, menj moziba, mert utána már nehezen tudsz menni!
2009. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


En 36 hetes vagyok, meg nem szultem, de sztem. az elottem levonek igaza van .:)

Viszont, ha mar nagyjabol mindened meglenne kevesebbet izgulnal. En ugy csinaltam h. minden heten vettem valamit, es minden heten probaltam elintezni valamit. Igy megnyugodtam, mert megvolt a terv :).

Mostmar a szules miatt izgulok, vagyis varom h. mar babazhassak, es kicsit bevallom neked, mar ujra szeretnek mozogni, mint regen, nem ugy mint egy pingvin :).


x

Szep terhesseget neked, es konnyu szulest!

2009. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok,de ezzekkel a dolgokkal én is így vagyok,pedig már a 2.baba.A babának ami kellett mindent megvettem ,ami még- vagy már az előzőekben nem volt.Majd nekem kell még megvenni a szüléshez a kórházi cuccokat,meg egy-két apróságot.Egyébként babucim kis ügyeske,mert már "rendesen" elhelyezkedett.Eddig kb. 8 kg-t híztam,fáradékony vagyok,meg a derekam fáj,de ennél nagyobb bajunk ne legyen.Az izgalom meg mindenkibe benne van,ez így a természetes,pedig látod én már ezen túlesatem és mégis.Akkor meg abban a pillanatban /szüléskor/minden megy a maga rendjében mint a karikacsapás,szóval ne aggódj.
2009. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az a baj hogy maximalista vagyok, és ez pont nem jó a gyerekekkel kapcsolatban! Igyekszem megnyugodni, és hagyni egy kicsit a dolgokat! Mindenkinek nagyon boldog babázást, és könnyű szép szülést kívánok!!
2009. ápr. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!