Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki az aki közületek...

Kismamák! Ki az aki közületek augusztus 23-ra van kiírva? :-)

Figyelt kérdés

Én akkora vagyok és csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy hányan vannak itt rajtam kívül akik ezt a napot várják már mindennél jobban! :-) Izgultok már? Hogy viselitek az utolsó heteket? Én szörnyű hátfájással küszködök minden nap, leginkább esténként, ülni egyszerűen borzalmas de néha még feküdni is. :( Lábdagadás minimális, hajolás, guggolás már szinte abszolút nem megy. A kádból való kiszállásról pedig már ne is beszéljünk! :-) Kislányotok vagy kisfiatok lesz? Név?:-) Meséljetek bátran! Kort is írhattok ha szeretnétek! :-)

19 (2 hét múlva 20 éves) kismama akinek kislánya lesz és Hannának fogják hívni! :-) Nem azért mert ennyire felkapott név, hanem mert már évekkel ezelőtt emellett a név mellett tettük le a voksunkat a Párommal! :-)


2011. júl. 21. 01:02
 1/8 A kérdező kommentje:
elírtam! akkorra!! :-)
2011. júl. 21. 01:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm is akkorra van kiírva, neki Gergője lesz.
2011. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kicsit később, aug.27. Kisfiú a nevén még megy a harc :)

38 éves leszek aug-ban.

A lábam estére dagad be egy kicsit és már elég hisztisnek érzem magam.

2011. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én augusztus 19 re vagyok kiírva és Eszterkém lesz .Már dagad a lábam a fürdökád is gondott okoz de kitartás mindenkinek.31 éves vagyok és 36hkm
2011. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! En 24 vagyok és aug 26-ra vagyok kiirva, a neve pedig Natalie (Nati) lesz. Szerencsésnek mondhatom magam mert nem oriàsi a pocakom és nincs igazàbol semmi panaszom csak a hàtam fàjdogàl, de nem vészes. Vizesedést nem érzek.. Idàig 13 kg-t hiztam. Boldog babavàràst mindenkinek :)
2011. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy kicsit későbbre aug.30-ra vagyok kiírva. 25 éves vagyok és ő lesz az első kisbabánk. A neve Kincső és bizony már én is mindennél jobban várom, hogy megismerjük egymást. Szerencsésnek mondhatom magam, mert a terhességem eddig teljesen panaszmentes, remekül érzem magam. Persze hamarabb fáradok és én sem szeretem a meleget, de nem vizesedem és a múlt héten pl még festettem a falra a babómnak. Eddig 9kg-ot híztam, ami szerintem nem sok, bár az igazság az, hogy a kezdetekkor is volt rajtam némi felesleg. A Hanna nagyon szép név, jól választottatok. Kitartást, minden jót Neked és könnyű, örömteli szülést!!!!
2011. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ugye most kedden töltöttem a 35. hetet és eddig 16 kilót híztam de én 44 kilóról kezdtem a terhességem ... Tehát éppen nem feltűnő a hízás de ha már kimondom, hogy hány kilóról van szó sokan megdöbbennek. :-) Köszönöm szépen a jókívánságokat, én is mindenkinek könnyű és komplikációmentes szülést kívánok és persze sok egészséges, boldogságot a továbbiakban! De várom a további válaszokat is!:-)
2011. júl. 21. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Aug 19-re vagyok kiírva az én kis Emma Maja-mal.


Néha enyhe lábdagadásom van, menszi szerű görcseim és néha méhösszehúzódásaim. Feküdni én se nagyon tudok, nagyon fáj a csípőm, minden mozdulat kínszenvedés. Nálunk csak zuhanyzó van amibe már nem nagyon férek be. :D


Szept-ben leszek 26 éves.

2011. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!