Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most jöttem meg az orvostól,...

Most jöttem meg az orvostól, aki 6hetes terhességet állapított meg, de van egy 7hónapos,9400gr-os babám is, akit emelgetni kell. Ugye ne vetélek el?

Figyelt kérdés
Az orvost a nagy öröm miatt el is felejtettem megkérdezni, hogy emelhetek-e, de muszáj, mert még csak 7hós, és szopik, pelenkáznom kell, stb. Van itt kismama aki szintén kb ennyi korkülönbséggel lett terhes újra? Nem lett baj a sok emelgetésből?
2011. júl. 21. 09:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam! :) Kedves utolsó hsz, a jó előbb felhívtam a dokimat, azt mondta, hogy nyugodtan szoptassak tovább, a méhösszehúzódás csak a szülést követő első hetekben vannak, nyugodt szívvel ajánlja a szoptatást, sőt kell is, hogy szoptassak, mert ha most abbahagyom, akkor a felborult hormonrendszertől elvetélhetek. Ezt valahogy így fogalmazta meg nekem. Hiszek neki, hiszen kamasz korom óta ő a dokim, ( 32vagyok már ) akiben eddig még soha nem csalódtam! :) De azért utánanézek, hogy valóban el lehet-e vetélni a szoptatás miatt, és a biztonság kedvéért egy weborvost, vagy kettőt is megkérdezek! :(
2011. júl. 22. 10:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Oké!!! Bocsi ha rád ijesztettem de nekem az orvosom kerek perec megmondta ,hogy vagy abbahagyom a szoptatást vagy elveszítem a babát. A szoptatást azonnal abba tudtam hagyni mert a pici lányom hála az égnek megértette de sajnos így is elvesztettük.Neked a legjobbakat és ne idegeskedj mert minden felett az a legrosszabb jó babavárást és sok sikert nektek vigyázz nagyon magadra!!!
2011. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!