Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn voltam dokinál,6 hetes...

Hétfőn voltam dokinál,6 hetes terhességet állapított meg jó szívhanggal, aztán csüt. óta vérzem. Pénteken irány a dokim, minden OK, jó szívműködés, de azóta is vérzem. Ha nem lennék terhes, most lenne mensesem. EZ normális? Megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom! Képzeld! Én szinte az egész 9 hónap alatt így voltam és egészséges babát szültem. Mindig akkor vérezgettem, amikor meg kellett volna jönnie. Ha pedig az orvosod azt mondta minden rendben, akkor minden rendben. Mennyire vérzel amúgy?
2009. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is véreztem azt hiszem,hogy a 8 héten.Én is egyből rohantam a dokihoz,és minden rendben volt.De én kaptam egy vetélés gátló gyógyszert amit kellett szednem a 12. hétig.Nekem is akkor volt amikor megjött volna amúgy is.Ne aggódj!

Most a 11 hetes kisfiam nyugodtan alszik az ágyacskájában:-)

2009. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat,csodákra képes.Én is voltam így,én a pihenés mellé kaptam Utrogestan h.kúpot.Ha vigyázol nem lesz baj.Sok szerencsét!
2009. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en is vereztem a 8.-9. het környeken, par cseppet csak igaz, de en is nagyon megijedtem, aztan a doki megnyugtatott, meg anyukam is aki mondta hogy mikor velem volt terhes a 6. honapig rendszeresen megjött a mensese es most itt vagyok es en is babat varok. Ne izgulj, ha baj lenne a dokinak kötelessege lett volna közölni. Boldog babavarast.
2009. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a nyugtató szavakat, de semmi jóra sem számítok, ma reggelre már egy kicsit darabos is. majd a 18 hós lányommal vígasztalódom:)
2009. jún. 22. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
hát sajnos mindenféle görcs nélkül elvetéltem.
2009. jún. 30. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Mélységesen sajnálom! :(
2009. júl. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!