Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony testalkatú,14 hetes...

Vékony testalkatú,14 hetes várandós kor körüli kismamák megnéznétek nekem valamit a pocakotokon?

Figyelt kérdés

Aggódom.

14 hetes múltam kedden, vékony testalkatom van.

Ha hanyatt fekszem, akkor is teljesen beesika hasam.

Rendesen homorú lesz,még ott alul sincsen látszólag semmi, nemhoyg pukli lenne egy kicsike legalább, hanem még be is esik a hasam, mint nem terhesen.


Azért aggódom mert ebben a korban már 10 centis minimum a baba,de ha ennyire beesik a hasam akkor lehet hoyg nem fejlődik?


Már a második babám és terhességem, elsővel ilyenkor már volt pici dudor....


2011. júl. 21. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű máshol és másként helyezkedik a babád, mint az elsőnél. Ne is hasonlítsd a két terhességet egymáshoz, mert sok mindenben eltérő lehet!

Ilyenkor azért még nem olyan nagy a baba, hogy bármi is látszódjon, az is lehet, hogy elsőnél puffadtál, másodiknál nem.

Szerintem ne aggódj!

2011. júl. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ÉN ezen a héten kedden kezdtem meg a 14. hetemet. Én is vékony testalkatú vagyok. Első terhességem. Már kezd aranyosan gömbölyödni a pocim, bár szerintem még az utcán az idegeneknek nem olyan feltünő, kivéve mikor puffadok, mert olyankor megnő. Kipróbáltam, hogy milyen a pocim ha hanyatt fekszem, nekem nem esik be, ugyis látok egy kis puklit, de így egyáltalán nem tűnik még terhes pocinak. Szerintem ne aggódj, mert sokat olvastam róla, ilyenkor még nem feltétlen kell látszódnia.
2011. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok 14hetes. Nekem már kezd gömbölyödni a pocakom. Idegenek persze nem veszik észre, de fürdőruhában már lehet látni a pocakom kb a 12.hét végétől. Ha fekszem, akkor nekem sem esik be a hasam.
2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és első baba.
2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem 14 hetesen mar volt egy kis dudor de ha igy aggodsz akkor mert nem mesz dokihoz ??mikor voltal utoljara??a vedonot is felhivhatod es mond meg neki hoy nezen szivhangot meg koldok hangot hogy aramlik a ver
2011. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utoljára a 12 hetes UH-n voltam, és legközelebb 16 hetesen kell mennem.

Védőnőhöz még később.

2011. júl. 24. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Hanyatt fekve ilyenkor picike dudor már van átlagban, de nekem egyáltalán nem volt, mert marha izmos, vastag hasam van - nem látszott, egyvonalba volt.

Ma már 24 hetes vagyok, egyedül hanyatt fekve látszik valamennyire, hogy az a has bizony a baba miatt gömbölyödik....

Szóval szerintem nincs félnivalód.

2011. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen a pocakom 14hetesen. Nem nagy, első baba. Ha fekszem, akkor lehet látni a hasamon a puklit.

2011. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!