Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhangfigyelővel...

Angelsounds szívhangfigyelővel esélytelen hogy halljam a baba szívhangját 8 hetesen? Van esetleg, aki már korán hallotta?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is ilyen dopplerem van. A konkrét kérdésre nem tudok válaszolni, mert én a12. hétben voltam, amikor megvettem, de akkor már tudtuk használni, lehetett hallani a szívverést. Amúgy jó cucc, én nagyon szeretem.
2009. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem vettem,csak barátnőmnek van és holnap találkozom vele.Azt mondta megkeressük a babám szívhangját de sztem nem fogjuk hallani.
2009. ápr. 3. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, elvileg a 12. héttől hallhatod. Mondjuk sztem ez is olyan, hogy kinek mikor mozdul meg a baba. De ha nem találjátok, ne idegesítsd magad!!!


19 hetes kismami

2009. ápr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 20 hetes vagyok,most vettem egy ilyen dopplert,anyum szülésznő ő javasolta!Ebben már rutinos,a babóm nagyon mocorgott így csak néha egy-egy pillanatra hallottuk,de köldökzsinorban hallani lehet az áramlást!Szerintem jó dolog érdemes megvenni,mert ha már jó ideje nem mocozik a bébi,akkor legalább megnyugszol ha hallod!De ezt sem szabad túlzásba vinni!

Kellemes babavárást!

2009. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!