Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet hallani a...

Mikortól lehet hallani a szívhangfigyelővel a baba szívét?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen készülék. 12. hét előtt semmiféleképpen, csak akkor hallható, ha már a szeméremcsont fölött van a méh, addig viszont még mögötte van. Az én készülékemmel is hivatalosan a 12. héttől hallható, gyakorlatilag a 14. héttől találtuk meg egyértelműen. A védőnők is csak 12. hét után hallgatnának, ha hallgatnának, de később kezdik ők is. Én 16 vagy 18 hetes voltam, amikor először megnézte a védőnőm a szívhangot. Azt mondta, hogy korábban azért nem szokták, mert nem akarnak felesleges izgalmat kelteni, ugyanis korábban nagy esély van rá, hogy nem találják még és ekkor a kismama ok nélkül bepánikolna.
2008. okt. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Ugy a 20 hét környékén szoktak először próbálkozni vele.

De akkor még nem biztos, hogy sikerül.

2008. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy olvastam, hogy a 24. héttől már úgy is lehet hallani, ha az apuka a fejét a pocakra hajtja. Mi legalábbis szoktunk hallgatózni, és már halljuk egy ideje.

26 hetesek vagyunk

2008. okt. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én gépemmel 12.héttől lehet hallani. Nekem a védőnő még soha nem hallgatta, csak az orvos.

Boldog babavárást: 31 hetes kismama

2008. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fontos tenyleg hogy mivel akarod hallgatni. Es nagyon fontos hogy hogy fekszik a baba. Nekem Bebesound-om van es nagyon jol lehetett mar hallani a 18. heten is ha a hata a hasfalamhoz kozel volt. De most 37 hetesen is van olyan hogy nem talallom, vagy csak nagyon halkan ha a hatamnak fekteti a hatat. vagyis a labai es a kezei vanak elore a pocak fele.
2008. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!