Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D Ultrahang, elmennétek így?

4D Ultrahang, elmennétek így?

Figyelt kérdés

2. babám, az elsővel 2x voltunk, 16 hetesen és 28. most megbeszéltük, hogy nem megyünk, mert másra költünk inkább. viszont problémás lett a terhességem, vérzéssel stb., nagyon féltem megmarad e. 12 hetes UH voltam utoljára, akkor minden rendben volt hála Isten, viszont legközelebb augusztus 30.-án kell mennem a 20. héten, és iszonyatosan messze van, főleg így, hogy ennyit aggódom a babám miatt.

16 hetesen elmennék, az még 2 hét, csak meg kéne győzni a férjem. nem múlik rajta a megélhetésünk, semmi ilyesmiről nincs szó, csak most úgy van vele, hogy várjuk ki a kötelezőt.

Ti elmennétek nem mozizás,csak a saját magatok megnyugtatása végett?

köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 22. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy elmennék.
2011. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elmennék. már csak a magam megnyugtatására is. Én is ezen gondolkodom. Helyettesítő doki nem adott uh-ra beutalót, így még legalább 4-5 hét, míg oda kerülök...

És bár problémamentes a terhességem (kop-kop), de pl. a baba nemét se tudjuk....

2011. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elmennék.
2011. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék! Főként megnyugtatásból, de azért szép élmény is lesz. Én voltam 14 hetesen, mert a kórházi uh-n megijesztettek. Akkor is sok mindent láttunk már... bár a nemét csak a 17. héten tudtuk meg.
2011. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék!
2011. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arany középút!


Ha tényleg csak a pénz miatt vaciláltok, menj el a sima orvosodhoz, aki a terhesgondozást végzi, hogy megbizonyosodj a babád egészségéről!


Ha nincs rá lehetőség, akkor pedig 4D. A baba egészségén nem szabad spórolni egy centet sem!


Boldog babavárást :)

2011. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyi baj a van a terhességgel, akkor ha elmész orvoshoz akkor ő nem ultrahangoz meg azonnal? Nálunk ha valaki bemegy azzal, hogy szúr a hasa már rohanank az uh-ra hogy minden rendbe van-e a babával.
2011. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is elmennék, nem tesz jót az idegeskedés. Amúgy a megnyugtatás miatt mész uh-ra, akkor nem is kell 4D, vannak magánrendelők, ahol egy sima uh-t kérsz, olcsóbb de azt is szakértő csinálja, és ad szakvéleményt is. És pozitív gondolkodás:)) Higgy abban hogy rendben van minden! Boldog babavárást! 28 hkm
2011. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm csajok, hogy ennyien válaszoltatok!:)

a dokim rendelőjében nincs UH, viszont rendel egy másik helyen ahol szonográfus csinálja az UH-t, eddig a 2 kötelezőn ott voltam. viszont 8000 ft ott az UH, ilyenkor a dokimnak nem kell adni, viszont sima 2D, akkor már majdnem elmehetek 4D-re is.

úgyhogy azt hiszem bejelentkezek 4D-re valahova.

2011. júl. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!