Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravida vagy Femibion 800?

Gravida vagy Femibion 800?

Figyelt kérdés

Most állunk neki a babaprojektnek és szeretnék szedni vitamint. Ezekről hallottam a legtöbb jót, de mégsem tudom eldönteni, hogy melyiket is vegyem.

Nektek melyik vállt be jobban? Az ár most nem érdekel, a lényeg, hogy ne hízlaljon még pluszba, ne hánytasson és természetesen hogy a babának a legmegfelelőbb legyen.

Köszi a válaszokat.


2011. júl. 22. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedek, és szerencsére semmi mellékhatása nincs. Nincs tőle hányingerem, nem híztam, és minden benne van, ami Neked és a babának kell.
2011. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szedtem,mindkettő jó volt.Dokim annyit mondott,hogy teljesen mindegy,mindegyik jó,csak itt neten anyukáktól olvasni,hogy melyik "jobb".

Árban a gravida a nyerő:)

2011. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem annak nem volt mellékhatása de hallottam már olyat,hogy vki hányt tőle meg egyebek..ez egyénfüggő.Nagy súlyú lett viszont a babám de lehet,hogy nem ettől.Nekem a Femibion viszont hasmenést okozott.
2011. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy melyiket szeded, itt fogsz hallani ilyet és olyat is!

Van egy összehasonlító táblázat itt:

[link]

Esetleg döntsd el ez alapján melyik a szimpibb.

Én speciel Femibiont szedek, egyéb érzékenység miatt én csak azt szedhetem, de nekem semmi bajom tőle az ég világon. Barátnőm Gravidát szedett, a nővérem pedig az Elevitre esküszik. Egyikőjüknek sem lett nagy babája, bár ez szerintem nem vitamin függő.

2011. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Femibion a legkorszerűbb, ezért drágább is, állítólag a felszívódása is jobb, valamint tartalmaz jódot és halolajat is, amit a többi nem.
2011. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezért írtam,hogy nem biztos,hogy nem ettől bár nem vagyok tudományos munkatárs sem ilyesmi de azért nem jelenteném ki 100%-osan,hogy nem ettől lesz(lett) nagy vki babája mert ugye ki így ki úgy reagál rá...
2011. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gravidát szedem, meg vagyok vele elégedve.:)

13hkm:)

2011. júl. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 3hónapig Femibiont szedtem most elevitet szedek mert ez jóval olcsobb, de én a femibiont ajánlom nézz utána.-9
2011. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ÉN is a femibiont ajánlanám. Kélt helyen járok dokihoz, mindkettő ezt ajánlotta. (Kint Ausztriában is ezt tartják a legjobbnak, meg az itthoni dokim is ezt ajánlotta). Tényleg a legkorszerűbb, és a legjobbnak tűnik, de az ára is szerintem a legmagasabb. Nekem volt előtte egy missed ab-m (akkor még nem szedtem a femiobiont, hanem elevitet, persze nem hinném hogy lehet hozzá köze, hogy így végződött, de ki tudja?) , talán ezért is ajánlották, hogy most inkább a legjobbat szedjem, mindkettő doki egyetértett, hogy a terheség alatt csak szedjem, ne álljak le vele. Most is szedem, és már 34 hetesek vagyunk :-)
2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!