Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit, Femibion vagy Gravida?

Elevit, Femibion vagy Gravida?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be? Nem kaptam a gyógyszertárban Elevitet csak Gravidát, most kezdtem el szedni az első dobozzal, ha elfogy folytassam azt, vagy jobb az Elevit, vagy a Femibion? Tapasztalatok? És emllé, ha van görcsölgetés lehet bevenni Magne B6-ot?
2009. júl. 17. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Gravida vált be, + Magne B6!
2009. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibiont ajánlotta a doki, azt mondta az a legjobb. a 12. hétig a 800-ast kell sezdni, utána a 400-ast. Abban már van DHA ami az éles látásért, és állítólag az okosságért felel. Mellé még magne b6-ot eszem napi van hogy 3-at is.
2009. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És a magne b6-ot ti is görcsökre szeditek? Én még nagyon az elején vagyok, pár napja késik, de néha úgy görcsölök, hogy féle, megjön! Akkor én is szedjem a magne b6-ot?
2009. júl. 17. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Femibiont szedek az elejétől fogva, meg vagyok vele elégedve. Jelenleg 17 hetes vagyok. Az Elevitről vegyes infókat hallottam, de zömében leállítják a terhesség 6-7 hónapja körül, hogy ne óriásbébi szülessen. A Gravidáról nem hallottam semmit. A Magne B6 mindenképpen jó. Ez is vitamin és mivel a Femibionba nincs nyugodtan szedheted. Azonban ha görcsölgetsz időnként feltétlen beszélj orvossal, mert az első 3 hónap a kritikus szakasz. Drukkolok.

2009. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyogyszeresz mondta, hogy a hatoanyagok kb ugyanolyan aranyban talalhatoak meg bennük, kis elteresekkel. Szo szerint idezem azt mondta hogy "az Elevit a legdivatosabb, nagysagrendekkel nem dragabb de a masik kettö is ugyanolyan jo" ki ezt ajanlja, ki azt, a lenyeg, hogy barmelyiket szeded hasznos a picinek es neked is. En elevitet vettem mert a sogornömnek bevalt, nekem sincs vele problemam meg vagyok elegedve, de a masik kettö ellen sem lett volna semmi kifogasom, ha azt kapok. Esküdni sztem egyikre sem lehet, mert nem sok mindenben különböznek.
2009. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szia,


az első babánál elevitet szedtem + magne B6-ot (hányingert is csillapítja)+ calcium, de ezeket szoptatás alatt is időnként

most várjuk a másodikat, az elevittől azonnal hányingerem lesz, a gravidát most tesztelem, remélem beválik

Magne B6 + cocculine (homeo a folyamatos hányingerre) + néha calcium

8 hetes

2009. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem sajnos nem vállt be a Gravida a második naptól hánytam tőlle és savat csinált.Viszont az Elevit bevált.
2009. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs összehasonlítási alapom, mivel ez az első terhességem. Kezsetektől a Femibiont szedem. Állítólag ebben van folsav, ami a többiben nincs, ezért jobb, és nem csinál a babából óriásbébit. Mellé nem kell semmit szednem.
2009. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elevit és Béres Magne B6.
2009. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Centrum Maternát szed valaki? Én azt szedtem, de semmi mellékhatást nem éreztem.
2009. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!