Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első félidős kismamák, hogy...

Első félidős kismamák, hogy álltok a kálciumbevitellel, miket esztek, isztok, figyeltek erre?

Figyelt kérdés
Én 15 hetes vagyok, és most "ugrott be", hogy Femibionon kívül semmit nem szedek, napi fél pohár tejet iszok kávéval, ritkán joghurtot, sajtot eszek, és kb ennyi, elég lehet ez?
2011. júl. 22. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kálciumos pezsgőtablettával is rásegítek.
2011. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

7hetes pár napos vok..gravidát szedek magneB6-ot folsavat.joghurt tej ritkán de a tojás az jöhet bármilyen formában van annyi ami elég a terhesvitaminban szerintem a doki nem adott +CA-t meg óbudai gyémánt baba vizet iszok, amely:


Összes ásványianyag tartalma 687 mg/liter. Az ásványisó arány miatt íze kellemes. E kalcium és magnézium tartalmú természetes ásványvíz pótolja mindazt a fontos ásványi anyagot, amelyre a babának és a kismamának szüksége van. Főzéshez, gyermektápszer készítéshez is ajánlható. Újszülöttek részére forraljuk fel, 1 napnál tovább kinyitva ne tároljuk.



3. Nátrium tartalma különösen alacsony, (a Magyarországon található ásványvizek közül az egyik legalacsonyabb nátrium tartalmú), ezért magas vérnyomásúak is fogyaszthatják, szénsavmentes változata csecsemőknek, kisgyermekeknek ideális.



4. Fluorid tartalma megfelel a 6 év alatti gyermekek napi fluorid szükségletének.



5. A víz nitrátmentes.



6. Az Óbudai Gyémánt szénsavmentes természetes ásványvizet elkülönített üzemrészben, szigorú mikrobiológiai ellenőrzés mellett töltik 0,75 és 1,5 literes PET palackokba.

2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kakaót iszok kakaóval :)

Kb 1 liter elszokott fogyni naponta :)

Önmagában a tej nem csúszik ezért iszom kakaóként :)

2011. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!