Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes magzatnak mire van...

33 hetes magzatnak mire van most leginkább szüksége? Úgy értem ha valamire oda tudok figyelni hogy neki még jobb legyen, akkor miért ne tenném? Más ilyen korú kismamák Ti mire figyeltek oda különösen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyanúgy éltem mint a terhességem első szakaszaiban. államvizsgáztam, forgalomból vizsgáztam, sétáltam gyümit ettem rendezkedtem semmi extra.

nem tudom mire gondolsz? mondókára vagy mire?

2009. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 9 hós a babám, de azt tudom mondani, hogy mozogj szabad levegőn a jóleső mértékig, táplálkozz egészségesen, igyál sok folyadékot, légy kiegyensúlyozott, vidám, akkor a pici is az lesz a pocidban. Beszélgethetsz is vele, símogasd sokat, észre fogod venni, hogy igyekszik a kezedbe simulni. Fantasztikus mindkettőtöknek!
2009. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hallgass Mozartot, Vivaldit, beszélgess VELE, egyél vitamin dúsan, változatosan, legyél boldog, kiegyensúlyozott, kerülj minden Rád negatívan ható dolgot, cikket, rémhíreket.

Én aggódtam mindvégig, a kisfiam 3,5 hónapos és nagyon sírós - valószínű a túlaggódásom miatt

2009. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!