Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még van hátra 2honapom, nem...

Még van hátra 2honapom, nem baj hogy oriasi a pocim?

Figyelt kérdés
Ez most tényleg azt jelenti hogy hamarabb szülök,vagy nekem csak nagyobbra nőtt?
2009. ápr. 4. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkat kérdése, 2 hónappal hamrabb nem hiszem, hogy a pocak mérete miatt hamarabb jönne a baba,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagy poci miatt nem fogsz hamarabb szülni! Nekem is óriási! Szekálnak is vele rendesen! :) Tényleg nem egyformán nő a pocink. Sógornőm pl akkora pocakkal ment szülni, mint amekkora most nekem. :) Ő bent hordta a babát, mi kint. Ne aggódj! Ettől ő még időben fog jönni!

31 hetes kismami

2009. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat,csak már megijedtem,mert sokan megjegyezték
2009. ápr. 4. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél az 5. hónapig semmi nem látszott rajtam, a 6-ban kezdett kicsit domborodni, aztán egyik hétről a másikra hatalmasra nőtt. Viszont utána már megint nem nőtt látványosan nagyot, persze nődögélt, de ne volt lényeges, feltűnő különbség a 7 hónapos és szülés előtti pocim között. Szóval lehet, hogy már Te is elérted nagyjából a végső méreted :)
2009. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, tőlem már kérdezték hogy ikrek? pedig ha jól tudom egyedül van a kislányom:) kicsi vagyok, szerintem ezért nagyobb a pocakom, de nekem nagyon tetszik! Mondjuk a mozgásban-alvásban nem túl ideális, de annyi baj legyen, csak a baba legyen jól odabenn!

Üdv: 31 hetes kismama

2009. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!