Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhességnél előfordul...

18hetes terhességnél előfordulhat hogy rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Nálam az első három hónapban ez kimaradt,semmi bajom sem volt, most pedig ha felszállok a buszra, vagy valahol állnom kell, nem vagyok levegőn rosszul leszek, ájulás környékez. Talán a meleg miatt?
2009. ápr. 4. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajnos lehetsz rosszul,én is így voltam.Meg főleg bejött ez a hirtelen meleg...Kikészíti az embert.A harmadik babámmal voltam így,és sajna még 30 hetesen se tudtam se buszozni,se tömegbe menni.Azért említsd meg az orvosnak,hátha mond valami okosat.
2009. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 39.hétbe vagyok, de még mindig hányok reggelenként, és a buszon is hamar elszédülök. Az első terhességemnél is végig kihúztam a rosszulléteket...
2009. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Meglepődtem , de tényleg igy van. az első 3 hónapot végigszenvedtem. mikor elmúltak a rosszulléteim ,szinte felszabadultam :) aztán néha rám törnek megint. ezek már nekem nem annyira rosszak , de az émelygés ugyanúgy megvan.Ez a hormonok összjátéka.

2009. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!