Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányinger terhesség elején...

A hányinger terhesség elején folyamatosan van?

Figyelt kérdés
Egy hete minden reggel hányingerre ébredek, ami kb. végig is kiséri az egész napomat. Az ágyból is alig bírok kikelni és tegnap volt a napja, hogy a hányingerből hányás is lett! Azóta viszont határozottan jobban vagyok, mondjuk tegnap óta kekszet rágcsálok és kólát iszok (1-2 kortyot egyszerre, nem egész nap)Ma már tudtam reggelizni is valamivel többet, mint az elmúlt 1 hétben! Ma reggel volt egy minimális émelygés, de lényegesen jobb, mint eddig! Az lenne a kérdésem, hogy ez normális, hogy nem folyamatosan van háhyinger, vagy lehet valami baja a babának?!
2011. márc. 4. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egyéntöl függ, van, akinek egyáltalán nincs hányingere, másoknak állandóan kb. félidöig, a legtöbbnek csak reggelente. A baba állapotára ez semmit sem mond, mert au ok a hormonáltállás. Örülj, ha sikerült csökkenteni és kellemes terhességet kivánok.
2011. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális. És nincs semmi baja a babádnak. Nekem az elején egésznap volt. Aztán csak reggel és este. Most 16 hetes vagyok, most már csak reggel van, de az már nem vészes. Hányni már egy hete nem hánytam.

Reggel a kekszet még az ágyban rágcsáld el és csak utána kelj fel. Nekem még bevált az alma is és a citromos víz is. Ja és a hányinger ellenére próbálj meg rendesen enni, tudom nehéz, de muszáj. Kitartás!

2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A terheségi tünetek kinél erősebbek, kinéál gyengébbek, másnál meg nem is jelentkeznk. z nincs összeföüggésben azzal, hogy a baba jól van-e. Az unokahúgomnak nagyon erős hányingere volt az első hónapokban, rengeteget fogyott, még kórházba is került mind a 3 babájával... Nekem meg egyiknél se volt hányingerem, nem hánytam soha... igazán semmilyen terhestünetem nem volt... 4 gyerekem van..

A kóla, keksz sokaknak beválik hányinger ellen :) Boldog babavárást!

2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hétig volt állandó hányingerem, így fogytam is. Egy dolgot bírtam enni, a kefírt, de azt minden mennyiségben:o) Aztán, ahogy betöltöttem a 12. hetet, mintha elfújták volna. Utána már többet nem jött elő! Kitartás és boldog babavárást!
2011. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Azért kérdeztem, hogy rendben van-e a baba, mert unokahúgom úgy vette észre, hogy gond lehet, hogy az addig elég erős rosszúllétei egyszerre elmúltak! Meg is halt a babája 10 hetesen!
2011. márc. 4. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha hirtelen elmúlik minden tüneted, akkor az vetélést jelenthet. Dehát neked nem múlt el, csak ritkult. Ne aggódj! :)
2011. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is normális, ha végighányod, az is, ha semmi bajod sincsen.
2011. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!