Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Debrecenben szültek...

Akik Debrecenben szültek várom a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Akik konkrétan a Kenézy kórházban szültek azok válaszát várom.Minden érdekel.pl:Bárki ott lehet veled a szülésnél,hány ágyas szobák vannak, meddig kell bent maradni,beöntést csinálnak,a baba milyen időközönként lehet velem és hogy tényleg korlátozva van a látogatások száma?? És akinek Dr.Demeter Miklós volt a fogadott dokija mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?
2011. júl. 23. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Szülés felkészitőre nem tudom hogy mehet-e veled bárki is. Férjemnek annyit mondtak ha ő nem tud elmenni, akkor mehetek egyedül is. Szülőszoba bemutatása, és lélegzet vétel megtanulása lesz. 1 órás az egész. Nekünk pont holnap után kellene menni. Csal férjem dolgozik :S

Nem tudom hogy az orvos mi okból hivott két hete elsőnek be, holott voltak mellettem páran, és nem én adtam be elsőnek a papirt. Nem mondott nekem se semmi különöset a szüléssel kapcsolatban még (részleteket). Szerintem igy a vége felé mond majd valamit, de én azért rá kérdezek pár dologra majd.

2011. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy eleinte nekem is mondta hogy ha mennem kell controllra, előtte pár nappal hivjam fel, és ad egy napot amikor ő is bent van. De mostanában ugy szokta, hogy már ott a kórházban megnézi a telójában a naptárt, és ott ad nekem egy pontos időpontot. Én egyszer úgy jártam hogy mentem reggel, és majd délbe sikerült vele beszélnem, mert el felejtettek neki szólni -.-.

Pedig bent volt a kiskönyvem a papirral együtt. Ja, meg amikor most legutóbb ott voltunk, pont szülése volt, és hát órákat vártunk, de ezt megértjük. Volt hogy megbeszélésen van akkor az egy óra vagy fél óra. Szóval mi is ki fogjuk sokszor :)

2011. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
még mindig utolsó :) Hogy érted azt hogy, hogy akarok szülni, ezt meg beszéltem vele? Bocs, de mindig utólag jut eszembe amit kérdezni akarok :)
2011. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy bármit is mond a szülésről hogy majd mondjuk elmond mindent mi hogy lesz és hogy milyen lehetőségek vannak. Legutóbb én is órákat vártam mert a műtőben volt.július 6-án volt az a nap nem? Akkor lehet már találkoztunk:) De azt nem értem hogy ha neked holnap után kell menned szülésfelkészitőre akkor nekem még mért nem szóltak pedig már 1,5 hónapja felhívtuk őket. ?
2011. júl. 26. 17:42
 15/17 anonim ***** válasza:

mi is régen felhivtuk őket, és már egy vagy másfél hete ki küldték a meghivót. Holnap meg nstre kell mennem :) (első)

Lehet hogy taliztunk, nem lehet tudni :) én júli 14.-én voltam utoljára. :) kisfiu vagy kislányod lesz? Nekem csajszi

2011. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Az én orvosom mindig úgy adta az időpontot, hogy ne kelljen várnom. Egyszer közbejött neki valami műtét, hívott az asszistense, hogy ne akkor menjek, mert várni kellene. Azért fogadott orvosnál alap, hogy ne várjak feleslegesen. Bár én mindig adtam neki valamennyit, de nem minden alkalommal fogadta el.

Szüléskor szóltak neki, hogy ott vagyok, hétvége és este volt, mire felkerültem a szülőszobára, már ott várt, és szinte végig benn volt velem.

Szülés után is naponta bejött, hogy vagyok, szóval sokat foglalkozott velem, és nem nekem kellett utána járkálnom, varatszedésre is ő hívott, a 6 hetes kontrollra is azonnal behívott, stb.

2011. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hát igen. elvileg azért fogadott orvos hogy ne kelljen várni. dehát eddig kétszer voltam és mindig ott ültem órákat. ugyanúgy beszedték a kiskönyvem és szólítottak. Kisfiam lesz:)
2011. júl. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!