Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mertek ruhát venni a...

Mikor mertek ruhát venni a születendő gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiam, mostanában szeretnénk kistesót. Ez lesz az első hónap élesben, és valahogy mindketten úgy érezzük, hogy egyből össze fog jönni. A múltkor olyan aranyos bodykat láttam a boltban, be is tettem a kosárba, hogy megveszem. A pénztárnál olyan rossz érzésem lett, tudom nem szabad előre vásárolni babaholmit, főleg, hogy még terhes sem vagyok. A pénztártól gyorsan visszaszaladtam, visszaraktam szépen a ruhákat.
2011. júl. 23. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi akkor vettünk egy db. (halvány sárga) bodyt, amikor még nem volt gyerekünk, csak elhatároztuk, hogy már jöhet. Mi szerencsések vagyunk, jött is elsőre. Babonásak meg nem vagyunk, szóval ez sem volt indok...

Azóta van két lányunk, a második is azonnal jött, amikor vártuk.

Harmadikkal nem tudom hogy lesz, de ruhákat azóta is alig vettünk, valahogy mindent kaptunk vagy örökbe, vagy kölcsön...

2011. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemtől kaptam Karácsonyra egy kicsi zoknipárt. Azt mondta, hogy jövőre ilyenkor már töltve lesz a zokni :) Februárban volt az első éles hónapunk, és rögtön lett két csíkom. Most már keményen rugdos a zokni leendő tulaja, de azóta sem vettünk neki semmit- még. (Persze vannak ruhák rokonoktól). A zokni után leálltunk, és várunk még egy hónapot, aztán megyünk beszerezni mindent, hogy születésre meglegyen.
2011. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha babonás vagy, ne vegyél, gondolom, a másik gyerekről maradt ruha. Én vettem terhességi időtől függetlenül, de inkább a terhesség közepe felé.
2011. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban vásároltam a turiban pár body-t meg rugit. Májusban már pozi volt a tesztem :)
2011. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem még bőven az első gyerek előtt vett 4 helyes ruhácskát.
2011. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem még terhesség előtt meglepett 1 édes rózsaszín bodyval,így jelezte hogy project lesz.9 hónapra rá megszületett a kisfiúnk! :D De hogy a kérdésre is válaszoljak,én már amikor megtudtam,hogy babás vagyok vettem ezt-azt,bodyt,zoknit,rugit,stb. persze unisex színben.Mire megszületett mindene megvolt.
2011. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na most meghoztátok a kedvem a vásárláshoz. Legközelebb biztos nem hagyom ott ami megtetszik!
2011. júl. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!