Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek aggódni vagy ez normális?

Kezdjek aggódni vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Rettenetesen keményedik a hasam,minden apró mozdulatnál és van hogy 2-3 percig kemény...Nem görcsöl,csak keményedik és a derekam is fáj..a pici is megállás nélkül "pörög" kb 1 órája és kicsit hányingerem van...

21 hetes vagyok.


2011. júl. 23. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, csomagolj be és irány a kórház. Ezzel nem szabad várni, mert csak rosszabbodni fog. Orvos még tud segíteni és lehet, h nem is kell sokáig bentmaradni.
2011. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pihenj le, ha van magnézium akkor igyál. Ha nem javul irány a doki, de előtte pakolj össze egy tisztaságcsomagot, hátha benntartanak.
2011. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan orvoshoz, mert ez koraszülés kezdete lehet.
2011. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Orvos, és vidd a fogkefédet meg a tisztálkodási eszközöket. Én két hétig lógtam az infúzión, nem lett baja a gyereknek.
2011. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Egyébként nem kell beijedni, még nem biztos hogy baj van, de inkább menj be a kórházba és majd hazaküldenek ha jól leszel.
2011. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a dokimmal telefonon .Azt javasolta hogy tusoljak le és pihenjek egy órát és ha nem múlik vagy rosszabbodik akkor hívjam újra és menjek be ő ott fog várni...Azt mondta hogy amig nem görcsölök addig kicsi a lehetősége hogy beinduljon akármi is és hogy nyíljon a méhszáj.Ha ma csillapodik,holnap akkor is megvizsgál....

Köszönöm a válaszokat.

Most megyek letusolok és lepihenek...reméljük a legjobbakat....

2011. júl. 23. 21:38
 7/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Most utálni fognak és tuti lepontoznak, de igyál meg egy pohárka bort.


itt is írja az egyik hozzászóló: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Amikor befektettek, akkor én is kaptam az alkoholt, de nekem nem vált be, utána kaptam a magnéziumot. De volt anyuka akinek igen, és ő sokáig lógott az alkoholos csövön. Amikor kérdezte a dokit, hogy hogy is van ez, mert a terhesség alatt csak azt halljuk hogy tilos inni, akkor azt mondta, hogy orvosként nem mondhat ilyet, de ennyi nem árt a babának és ha keményedések vannak, akkor be lehet dobni egy felest.

2011. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szorítok értetek! Légyszi majd jelentkezz!

2éves anyukája

2011. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jobbulj:( reméljük elmúlik a panaszod:)
2011. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is elég sokszor keményedtem kb. a 20. héttől. Extra adag Mg-ot szedtem, de semmi. Az alkoholt nekem is javasolta a doki. egyszer egyszer egy vizezett forralt bor jól esett. Befeküdnöm nem kellett, csak sokat pihenni.Ha félóránál többet gyalogoltam, bekeményedtem. Tényleg a pihenés (ágynyugalom) a legjobb.
2011. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!