Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki ma azt mondta hogy...

A doki ma azt mondta hogy kezdjek 180g-os szénhidrát diétába, mert hogy a magzatvíz szintje a felső határhoz közelít,2-8 ig normális és nekem 6 lett. Szerintetek akkor most tényleg kínozzam magam? A vércukor szintem normális.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha a terheléses vércukrod normális, akkor semmiképp. Akkor a diétától nem lesz kevesebb a magzatvíz. Ezt nőgyógyász mondta? :o
2010. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Én terhescukros voltam, de még mielőtt kiderült volna (legalábbis úgy emléxem, hogy előtte volt), nekem mondta a dokim, hogy az átlagosnál több a magzatvizem, lehet van kapcsolat a kettő között. Utána nekem is diétáznom kellett.
2010. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A cukorbetegség más. Olyankor valóban több lehet a magzatvíz a felborult szénhidrátanyagcsere miatt, és ezen segít a diéta. De aki normál vércukorszinttel rendelkezik, annak nem ér semmit.
2010. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget mondok, de ha az orvosod ezt mondta, akkor csináld ezt. Ha másra mond szerinted hülyeséget, akkor szintén nem fogadsz neki szót? Szerintem akkor akár orvost is válthatsz. Nem akarok rosszat semmiképp, bántani sem természetesen, csak szerintem bízz a dokidban.
2010. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, nem véletlen mondta a dokid és ártani nem fog...nem olyan nagy "kínzás" Én az 5 héttől 160g-son voltam...
2010. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam a védőnőmet, ő azt mondta, hogy mivel a magzatvíz mennyisége normális és a vércukrom is jó ezért semmiképp nem kell diétáznom. Inkább majd minden alkalommal mér vércukrot, ha ez a dokit megnyugtatja. De figyelni figyelhetek a szénhidrátra,mert túlsúllyal kezdtem a terhességet, bár most félidősen még nem híztam, de diétázni nem kell.


Köszi a válaszokat!

Boldog Babavárást!

2010. jan. 30. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!