Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan esküvőm lesz és...

Hamarosan esküvőm lesz és szeretnék hajat festeni és kis műkörmöt rakatni, ezzel árthatok a babának? 16 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Mennyi ideig bírja a műköröm? még sosem volt ilyenem
2009. ápr. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
szerintem nyugodtan csináltasd meg, ebben az időszakban még nem lesz gond belőle. az utolsó harmadban nem ajánlott a hajfestetés, a műköröm nem igazán mérvadó. attól függ milyen gyorsan nő a körmöd, átlag 2-3 hétig egész szép tud lenni a műköröm, utána vagy fel kell töltetni, vagy megvárod míg lenő /ez nem lesz túl szép/, vagy olyan fajta műkörmöt rakatsz fel, amit le lehet áztatni később /épített köröm/
2009. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az első 3 hónapban nem ajánlják annyira a hajfestést!!! De nyugodtan lehet amúgy, csak jól szellőztethető helységben! A műkörömnél is szintén arra figyelj, hogy ne lélegezd be a szagokat! A tartóssága attól függ, hogy milyet csináltatsz! Valóban általában 2-3 hétig, de akár 4 hétig is bírhatja! Minden jót!
2009. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem alatt festettem a hajam,és volt/van épített körmöm.Mindkét babám makk egészséges.Az én körmöm épített porcelán(a zselé nekem "gyenge")4 hetente töltetem.
2009. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2009. ápr. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!