Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, és ma többszö...

24 hetes vagyok, és ma többször érzetem, hogy feszes a pocim. Leültem olyankor. Ugye, nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. keress rá erre : Brackston - Hicks összehúzódások
2009. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arról én is tudok. Ugye csak az lehet. Szóval, ugye csak nő a bébim meg a méhem.

A húgom azt mondta, hogy a Braxton Hicks féle összehúzódás még korai lenne. (Ő tavaly szült, ráadásul gyógytornász.)

De van néhány írás, amiben már a 23. héten olvastam erről.

Kicsit aggódtam ma. Ugye nem kell....

2009. ápr. 4. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a magnerot-ot kaptam és sokat segített.

2009. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és te hanyadik hétben vagy?
2009. ápr. 4. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:

az első vagyok. a magnézium tényleg de mindenképp beszélj a dokiddal. amugy simán lehet braxton húzódás. a méh nem terhes állapotban is naponta többször összehúzódik csak nem érezzük. terhesség alatt mindenkinek egyéni intenzitással húzódik össze van aki nem is érzi van aki elég korán érzi.

egy szintén eü dolgozó

2009. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,nekem is kb ennyi idösen vált nagyon érezhetövé. Nekem sokszor sokkal többször volt,mint napi 10. Szóltam a dokimnak,mondta,hogy szedjek magneB6-ot. Szedem,de igy is van,csak kicsit kevesebb,mint eddig.
2009. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet hamarabb, nekem már a 15-6 héttől volt! És én is magne b6-ot szedtem rá. Abból se mindegy melyiket szedem, most magnézium citrátot szedek, ez eddig a legjobb. Már egyáltalán nincs! Előtte naponta volt 4-5 keményedésem.
2009. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!