Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire van hatással a...

Mennyire van hatással a babára? 26hetes terhes vagyok, mennyire árt a babának a stressz, de inkább a szomorúság sírás?

Figyelt kérdés
Terhességem ez ideje alatt vol jópár alkalom h vagy ideges voltam1-2órára v szomorú és sírtam,De inkább ez a jellemző.Részletekbe nem akarok belemenni,a lényeg a párom miatt.Árt ez a babának?Úgy értem károsodik az idegrendszere stb.?Tudom h nem tesz jót,de konkrétan miért?
2011. szept. 20. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem árt neki, de jót sem tesz. Azért, mert kiegyensúlyozatlanabb lehet a sok stressz miatt. Én a 30.héttől kezdve voltam ilyen egész a 40-ig, a poklot is megjártam, alig ettem, még sajnos a cigit is vissza vettem, mégis szerencsére makk egészséges és nagyon nyugodt babám lett.
2011. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten nem árt neki, neked viszont igen. Ez az az időszak az életedben, amikor az ő megérkezését kellene tervezgetned, és próbáld is ezt tenni. Ha rossz történik, természetesen sírd ki magad nyugodtan, de aztán próbálj túllépni a bánatodon, és pozitívan gondolkodni a jövőről. Tudom, hogy ez nagyon nehéz lehet, de ki más adna erőt ilyenkor, ha nem a születendő kisbabád?

A pároddal meg próbáljátok megbeszélni a gondjaitokat, hogy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb helyre érkezzen a pici. Ha már megszületik, biztosan jobban fogja érzékelni, ha szomorú vagy, és az már tényleg ártalmasabb lehet neki.

2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a barátnőm is felidegesítette magát és sírt az apukája miatt, és ő pl. bekerült a kórházba, mert a gyereknek rossz lett a szívhangja. de másnapra lenyugodott ő is meg a baba is. nem lett semmi baja, de a ha tudod akkor ne idegesítsd fel magad nagyon.
2011. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Igen,általában 1-2órán át tart az ha ideges vagyok v az a szomorú vagyok és sírok.Aztán próbálok pozitívan gondolkodni.Csak aggódom h nem e árt közvetlenül a babának!De én is bízom benne h nem.
2011. szept. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!