Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit mikorra rendelt vissza a...

Kit mikorra rendelt vissza a doki az első vizsgálat után?

Figyelt kérdés
6 hetes kismamaként voltam először nőgyógyásznál, aki megállapította a terhesség tényét, mindent rendben talált, kontrollra 4 hét múlva rendelt vissza. Azt mondta vérvételre stb. is akkor ad majd beutalót. Veletek hogy volt?
2011. júl. 25. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetesen voltam előszőr, utána 12 hetesen kellett menni. Nekem 12 hetes korig nem csinált semmit.
2011. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kicsit megnyugtat. Olyan hosszúnak tűnik ez az idő amíg nem tudok Róla semmit, és idegesít a bizonytalanság. A hányinger csökken, a közérzetem mondhatom egyre jobb, és nem érzek semmit.(mondjuk nem is tudom mit kellene érezni, mit várok) Most 8 hetes vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. júl. 25. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 6+6 hetesen voltam először dokinál, ez volt két hete, pont ma kell visszamennem 8+6 hetes vagyok!

Engem elküldött vérvételre közben, azt mondta még a múltkor hogy majd ha ma megyek, akkor annak az eredményével menjek.

Nekem nem adott semmilyen papírt ami igazolná hogy terhes vagyok, sőt még a méreteit sem mérte meg, mint itt sokaknak.

Először ez nagyon zavart, de most már úgy vagyok vele, ha méricskéli vagy sem, attól még ott van, és ha akar akkor úgyis fejlődik rendesen. De azért reménykedem hogy ma már megméri, meg papírt is kapok :)

Nekem a 2 hét alatt eszembe sem jutott hogy bármi baja lenne a babának, tüneteket néha érzem, néha nem, de szerintem ez normális! Izgulni meg csak ma izgulok, hogy csak jót lássunk a monitoron, és ne legyen semmi baja a babának! Engem inkább ez, ami izgat!

2011. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
4hetesen voltam utána egy héttel később mert fájt a pocim mindkétszer hüvelyi ultrahanggal nézte.és nekem azt mondta 2-3hét múlva mennyek laborba adott beutalót aztán 4hét múlva vissza hozzá.szerintem mindenkinek kb egy hónapot mondanak bár nehéz kivárni tudom magamról szívem szerint egész nap az ultrahangon nézném hogy iiiiiigen ott a babám elődje látszik:)boldog babvárást!!
2011. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!