Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon minden rendben odabent?...

Vajon minden rendben odabent? 5 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
márc 3.án volt az elözö mensim elsö napja!de nem igazán vannak olyan tüneteim amit sokat irnak ,pl hasszurkák csak ritkán,ez probléma?és a mellem is fájt már jobban ami azt illeti!nem értem az okát!éjjel arra ébredek hogy éhes vagyok és valamit mindig bekapok ,és éjjel is megyek pisilni amit eddig soha!a hasam meg nagyon puffadt!
2009. ápr. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem màrcius 11-èn volt az utolso mensim elso napja.Szerintem ne aggodj minden rendben odabenT.A kislànyommal nekem s em volt semmi kulonosebb tunetem egèszen a 6.hètig!Na de az utàn...........hhààààt rengeteget hànytam!!!!!12.hètig.

Most viszont màr a mensi kimaradàsa elott 2 nappal elkezdtewm èmelyegni èjszaka felkeltem hogy fàj a hasam hànyingerem van..azt hittem influenza jàrvàny!Aztàn vègul pozitivat teszteltem:)

Ne aggodj bitos minden rendben van!

2009. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál nekem :-)!!megnyugodtam,mert orvosnál még nem voltam !
2009. ápr. 5. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 3-án volt az utolsó mensim, de a doktornő csak a jövő hétre adott időpontot. Nekem csak akkor fáj a mellem, ha nincs rajtam melltartó "le akar szakadni". Az éhség nálam is folyamatosan megvan, de egyszerre csak keveset tudok enni. A hasam nekem is puffadt. Egyébként jól vagyok, ritkán émelygek, de csak kicsit. Nálad hányinger, émelygés?
2009. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor majdnem eggyidosek vagyunk itt..èn ez elso vàlaszolo vagyok!

èn majd csak àprilis 30.-àn megyek orvoshoz

azt mondta elotte mèg tul korai!Irjtok majd ti hogy vagytok!

2009. ápr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!