Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha több teszt...

Mi van akkor, ha több teszt egyértelműen pozitív, de az uh semmit nem mutat?

Figyelt kérdés
2hete késik, több pozitív tesztet csináltam. Ma doki nem látott semmit az uh-n se méhen kívül, se belül. Látott kis cisztát, mondta ne foglalkozzak vele. A méhem megnőtt, azt érezte. Mi lehet akkor most?
2011. júl. 25. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lehet később volt peteérésed és nem 6 hetes vagy csak lehet 5, így előfordulhat, hogy nem látja. Gondolom visszahívott azért 1-2 hét múlva.
2011. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehet később fogant és még annyira pici h nem látni. Mást nem tudok elképzelni.
2011. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én akkor mentem először, mikor 2 napja késett. persze tudom korai, de nagyon görcsöltem, a tesztek +ok lettek.

semmit nem látott csak picike felritkulást,a mi alig volt kivehető. 1 hét múlva mentem ismét, akkor már látta a kis zsákkezdeményecskét.

lehet kései peteérésed volt, és a baba még nem látszik, de a mensid már elmaradt.

1 hét múlva menj megint szerintem és ha akkor sem látszik semmi akkor valami más van a dologban. lehet a ciszta :( drukkolok neked! majd írd meg azért mi lett! ;)

2011. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos csinálhat a ciszta pozi tesztet, ez rajta van a betegtájékoztatón is. De a többi állítás is simán igaz lehet, hogy későn volt ovu és még azért nem látszik. Türelem, türelem.:)
2011. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen mondta, hogy 2 hét múlva menjek vissza! Remélem igazatok lesz, májusban volt 1 missed ab-om, mert elhalt a babám, így aggódok kicsit! Írok mindenképp! :)
2011. júl. 25. 19:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy korán mentél, 2 hét múlva ott lesz a baba a monitoron :)
2011. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, az a ciszta volt a baba:S Én legalábbis így jártam, a doki mondta, hogy terhességnek nincs nyoma, csak egy kis ciszta, majd egy hét múlva megnézi, növekszik-e. Növekedett, majd lett belőle petezsák:S
2011. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem volt túl modern a doki gépe. +korán is mentél. Drukkolok neked!
2011. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

és vérvételre nem küldött?velem is így volt, hogy +teszttel a zsebemben semmit nem látott az u.h., de elküldött vérvételre, az is kimutatta, és 1hét múlva ott volt az u.h.-on is.

sok sikert

2011. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menj el a hazi dokidhoz es csinaltass verkepet es hcg-t is nezzen, azonnal kiderulmi van.Mert a ciszta eseteben nem annyira magas a hcg
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!