Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a menszeszem....

Nem jött meg a menszeszem. Most hétfőn csináltam egy tesztet pozítív lett-2 csík. Elmentem dokihoz ma de nem látott egyértelműen semmit csak mintha elküldött vizelet leadásra. Mennyi idős lehet a baba? Lehet mégsem vagyok az?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

ha még csak most maradt ki, akkor a babád kb akkora, mint egy riszszem. Persze, hogy nwm látszik az UH-n, főleg, ha az hasi UH. Elkövetted azt a tipikus hibát, hogy fellelkesülve túl hamar mentél orvoshoz.


A kimaradt vérzés után két-három héttel érdemes először elmenni orvoshoz. Ekkor már van szívcső-pulzálás is.

2010. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az elmaradt menszesz után 1-2 napon belül csináltad a tesztet,akkor kb.5 hetes lehetsz.Teljesen normális,hogy nem látszik egyértelműen semmi.Ne aggódj!1-2 hét és látszani fog UH-n az embrió.
2010. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nov.11-én még megjött és a következőnek dec. 9-én kelett volna de nem.Dec.13-án csináltam tesztet 2 csíkos lett.És ma voltam dokinál.Tehát akkor az nem gond ha még nem látszódott?!Kicsit izgulok:)
2010. dec. 17. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,ilyen koraterhességet hüvelyi uh-al esetleg ki lehet mutatni,hasival nem nagyon.Ne aggódj egy hét múva már biztos látszik a petezsák!
2010. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hüvelyi ultrahangom volt nem hasi nekem rögtön azt csinálta a doki.Sokáig nézegette mintha valami de nem volt meggyőző.Lehet tényleg korai még.Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 17. 18:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Elküldött a doki menotest vizsgálatra illetve vizeletet kelett leadjak.Pozitív lett.Még nem tudtam visszamenni hozzá majd csak jövőhéten tudok.A pozítív menotest az tuti terhesség??
2011. jan. 5. 11:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál.Ismét hüvelyi UH-volt.De láttam a picikémet 7 hetes 5 napos:):)Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2011. jan. 11. 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2011. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!