Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 13+5 napos. A 12...

Most vagyok 13+5 napos. A 12 hetes uh-n rendben volt minden, de legközelebb csak 18 hetesen kell menni. Honnan tudhatom hogy addig is minden oké odabent?

Figyelt kérdés
Annyira sok ez az idő, ráadásul volt már egy vetélésem, úgyhogy duplán izgulok. Más kismamák hogy bírták a várakozást?
2009. ápr. 5. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnálom, hogy már átestél egy vetélésen, de most pont ezért a legfontosabb az, hogy erre ne gondolj egy cseppet sem! Pihenj sokat, foglald le magad és meglátod minden rendben lesz. Nekem anyukám mondja azt, hogy mindig az lebegjen a szemem előtt, hogy velem ilyen nem történhet, minden rendben van a picivel... És hát igen, könnyű mondani, de betartani... Én is elég parás vagyok, hogy mi van ha valami baj van, de tényleg nem szabad erre gondolni, csak a jóra, szépre, a babavárásra! Ne idegeskedj, az a pár hét hamar elröppen!

Szép napot, 19hetes kismama

2009. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetelesem tavaly es most 22 hetes vagyok,szerintem egy kicsit sok hat het a ket vizsgalat kozott,engem az orvosom veszelyeztetettkent kezel es gyakrabban megyek hozza,ugy ket hetenkent csinal ultrahangot.Egyebkent 18 hetesem mar mozogni fog a baba.AFP-re mikor mesz?
2009. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
AFP-re a 16. héten kell mennem, de nálunk a vérvétel úgy működik, hogy a doki már oda is adta a beutalót és így csak a labort kell felkeresnem. Tehát akkor doki nem fog látni.
2009. ápr. 5. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia/sziasztok! Nekem is volt vetélésem tavaly és most 13+4 hetes vagyok. Mi 4D-n voltunk 12 hetesen, minden rendben volt, tökéletesek az adatok, és nagyon aktív a Bimbócskánk. Én is ezen gondolkodtam, hogy olyan messze van még a következő ultrahang, alíg bírom kivárni. Könnyebb lenne ha már éreznénk mozogni, de még az is pár hét. Én táppénzen vagyok, kértem a dokit írjon ki, a vetélés miatt, így veszélyeztetettnek kiírt. De ettől még nem járok hozzá gyakrabban. A 15. héten megyek hozzá, mert kell a táppénzes papírhoz igazolást adnia, és gondolom AFP-re beutaló. De most amelyik rendelőbe megyek ott csak hüvelyi ultrahang van. Pedig nagyon szeretném látni, mi van odabent. Legszívesebben megint elmennék 4D-re, de hát azt majd kb 25 hetesen. Így én is csak bízni tudok hogy minden rendben lesz, és megbeszéltem vele, hogy egészségesen fejlődjön odabent.


Megkérdezhetem hogy hány grammra mondták nektek a babát a 12 hetes uh-n? Nekem 6.37 cm és 58g (12hét 5naposnak megfelelő elvileg). Mindenhol jóval kisebb súlyt írnak.


Boldog nyugodt babavárást! :)

2009. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én írtam a kérdést. Nekem nem mondták meg a súlyát a babónak, de a crl 6 cm volt. Szegényke egyenlőre elég kis "gnóm" :-), mert a BPD és a mellkas alapján nagyobb 1-2 nappal, viszont a combcsont alapján meg 2 nappal kisebb. :-) Na nem baj majd alakul a kis drága. Képzeld nekem azt is mondták, hogy lehet kisfiú, bár ilyenkor még egyáltalán nem biztos, de arra tippeltek. Amúgy én is itthon vagyok, már eléggé unalmas. Eddig a rosszullétek lekötöttek, most viszont már kezdek jobban lenni és nem mindig tudok magammal mit kezdeni. Ja meg amiatt is félek egy picikét, hogy a Duphastont mostmár abba kell hagynom a héten, eddig olyan megnyugtató volt hogy szedtem, de csak nem lesz baj. Minen jót nektek!
2009. ápr. 6. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!