Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor hallottátok elúőször...

Mikor hallottátok elúőször dobogni a kicsikétek szívét?

Figyelt kérdés
Én jövő hétre kaptam időpontot az orvoshoz, akkor leszek 6 hét 2-3 napos ( vagyis a 7. hétben leszek már ). Ez az első UH. Ez akkor hüvelyi lesz? Lehet hallani a szívét vagy még korai lenne?
2011. júl. 26. 10:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
37%

hát akkor még nem leszel a 7 dik hétben csak ha már 6 hét 6 napos lennél, ilyenkor sokat számít az 4 nap is..

ha minden igaz lesz szívhang, de nem hiszem hogy hallanád általában csak a 12 dik héten játszák le, legalábbis nekem úgy volt., szóval akkor hallottam először


amikor mentem a 7 dik héten akkor már az Uh

egy élő embriót mutatott 9crl(ülőmagassággal)

és pulzáló szívvel nagyon megható volt :)


érdekes mert nekem ez az első Uh hasi volt, csak a 9 heti volt hüvelyi, kicsit kellemetlen volt mintha rázott volna az a fej amit benyomott :)


de a 12 hetitől már hasi lesz

gratula :)


16 hós kislány anyukája :)

2011. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha jó lenne, ha már dobogna a kicsi szíve, mert sajnos az elsőző terhességemnél nem adta meg a jó Isten, hogy ezt átéljem...
2011. júl. 26. 11:06
 3/45 A kérdező kommentje:
Bocsi, a gépelés ma nem megy :), de gondolom érted, hogy mit akartam írni! :D
2011. júl. 26. 11:07
 4/45 anonim ***** válasza:
56%

6+2-nél volt láttam már pulzálni a szívét.


Én meg úgy tudom, hogy 6 hetes terhes vagy és a 7. hétben vagy. 6+1-től 6+6-ig a 7. hétben vagy.

2011. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
22%

ne írj már butaságot.

ha valaki a 6 hetes és 3 napos az miért lenne a 7 dik hétben?

még be sem töltötte!

majd ha 6 hetes és 6 napos lesz akkor töltötte be a 6 dik hete, és kezdődik a 7 dik hét.


a dokik mindig a betöltött hetet számítják.

szóval a kérdező ha megy ultrahangra, akkor még a 6 dik hetet sem töltötte be nemhogy még a 7 diket.

olvass utána ...

2011. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

ŰAmúgy én is úgy tudom... Ha mondjuk 40. születésnapod után 1 nappal már a 41. életévedben vagy. Én így tudtam a hetekkel is. Meg egyszer kérdeztem itt és a válaszban is ez volt... Nem értek már semmit.

De az megnyugtat, hogy lehet látni...

2011. júl. 26. 11:22
 7/45 anonim ***** válasza:
22%

jól van kedves kérdező hát akkor ha te jobban tudod akkor rád bízom,

én is voltam terhes, kislányom 16 hónapos tudom a hetek számolását..


de tegyük fel, ha mondjuk ma van a szülinapod

és 24 éves lettél, holnaptól azt mondod mindenkinek hogy te már 25 éves leszel mikor még csak most töltötted be a 24 et???


ne viccelj már de te tudod, én nem is idegesítem magam

majd a doki megmondja úgyis !

na szia

2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
87%

Pedig a kérdező tudja jól...


32+2 hkm (tehát 33.hétben LÉVŐ kismama :P )

2011. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Én nem tudom jobban... Ezért írtam, hogy én nem értek semmit. És tényleg ne idegeskedj! Ha mindenki mindent tudna, nem lenne itt és nem kérdezne! ENNYI!
2011. júl. 26. 11:33
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha 6+1 vagy akkor 7ik hétben vagy! Mindaddig így mondjuk,hogy a hetedik hétben vagy amíg be nem töltöd! Az orvosok és védőnők is így szokták mondani,kérdezni,hogy hányadik BETÖLTÖTT hetes vagy! És erre a válasz a 6!

Ha 12hetes és egy napos vagy ,akkor betöltött 3hónapos terhes vagy,vagyis már megkezdted a negyedik hónapodat .(Negyedik hónapban jársz).

2011. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!