Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik ez Szegeden?

Hogy működik ez Szegeden?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés,de nemrég költöztem Szegedre és nem tudom,hogy hova kell menni ha van egy pozi tesztem.Egyelőre nem szeretnék magánorvost csak ilyen sztk-s megnézést.

És a szülésnél hova kell majd menni?Csak azért mert ahonnan ideköltöztem ott minden egy épületben van...és nem tudom hogy itt hogy működik vagy mi hol van.Előre is köszönöm a válaszokat....


2011. júl. 26. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az első pozitív tesztemnél, a Vasas Szent Péterbe mentem, ott is megtudják nézni, és nem kell annyit várni, mint a klinikán, és a 12. hétig oda is jártam aztán fogadtam orvost. Szülni a Női klinikára kell majd menni.Ha van még kérdésed nyugodtan írj! 17hetes km
2011. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Gratula először is!

Én is szegedi vagyok, én már immáron 8hetes terhes vagyok.

A protokoll lehet az, amit az első írt.

2011. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!