Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ikres (egypetéjű)...

12 hetes ikres (egypetéjű) kismamák nálatok mi a helyzet? Mit éreztek, hogy vagytok mi foglalkoztat benneteket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már 17+2 hetes vagyok, de voltam 12 is :-)

Akkoriban még nagyon sokat aludtam, szerencsére hányinger, hányás sosem volt. De összességében jól éreztem magam. Akkor már túl voltunk a tarkóredő mérésen, az nagyon megnyugtató volt (mivel semmilyen vértesztet nem javasoltak az ikerterhesség miatt, ez az egy kapaszkodónk volt).

Manapság már sokkal energikusabb vagyok, rácsodálkozom, ahogy szinte naponta nő a hasam, mindenki azt hiszi, hogy már a 25. hét környékén járunk :-)

Mondták, hogy valószínűleg előbb érzek majd magzatmozgást, de ez eddig nem történt meg, néhány napja a jobb oldalon volt egy kis kaparászás párszor, de azóta semmi. A 15+5 ultrahangon már 150 g körül voltak, és bár nem 100%, valószínűleg kislányok :-)

Közös a lepényük, de van elválasztó burkuk, és eddig szép egyenletesen fejlődnek, reméljük így is marad.

Nálatok mi a helyzet? Hogy bírod, érzel-e valamit?

2009. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 11+2 hetes ikerterhes kismama vagyok.Nekekm is már elkezdett nőni a pocim.Nagyon foglalkoztat,hogy lányaim vagy fiamim lesznek-e.Neked egypetéjűek az ikreid.Én úgy olvastam,hogy ilyenkor,még enm lehet tudni.Hogy érzed magadat?Én egészen jól vagyok hányinger nincs panaszaim nincsenek.Nagyon várom hogy megtudjam a nemüket:D

Boldog Baba várást!

4 hós kislány anyukája(11+2 hetes kismama)

2009. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni, hogy hány hetes korotokban állapították meg az ikerterhességet? Lehet buta a kérdés, de az első babámat várom, nincs még tapasztalatom. Az elején van valami különbség a normál és az ikerterhesség között, mármint az anyuka szemszögéből? :-)

Köszönöm

2009. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam először ultrahangon, ott egyértelműen látszott a két kis szív pulzálása. Egy petezsákban voltak, ez az egypetéjűség jele, nekem így mondta az ultrahangos orvos. Nem érzetem semmit, és bár ez az első terhességem, csak gondolom, hogy nincs különbség az elején az egy babásokkal szemben.
2009. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszodat. Még egy kérdésem lenne, Nálatok a családban vannak ikrek? Csak azért érdeklődöm ennyit, mert az édesanyám öccsei ikrek, és ez alapján gondolom van rá esélyem, hogy nekem is ikreim legyenek:-). Úgy emlékszem a suliból, hogy ez a hajlam nagyszülőről öröklődik.
2009. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első és negyedik vagyok. Nálunk van a családban egypetéjű ikerpár. Édesapám testvérének a lányai.
2009. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!