Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamáknak a fogászatnál...

Kismamáknak a fogászatnál nincs valami kedvezmény? Ha saját körzetbe megyünk? Szerintem behúzott a fogdokim!

Figyelt kérdés

Most jövök fogászatról, saját körzetembe voltam, kismama is vagyok, 16 hetes, és elől tömte a második fogamat hátul, kezdett lyukadni. 5000.- ft-t kért el!!! Amin teljesen kiakadtam. Az első 3 fog fent jobbra-balra a saját körzetedbe ingyenes a tömés. Legalábbis nálunk. tavaly novemberbe még így volt. Meg anno amikor a lányommal voltam terhes, akkor még valami kedvezmény is volt, hogy ingyenes, vagy fél áron volt a fogászat kismamáknak... teljesen kiakadtam, de még hőbörögni se tudtam, mert még a szemhéjam is lezsibbadt a szuritól.

Ja és biztosított is vagyok, tehát még az se lehet. Vissza se tudok menni, mert én voltam az utolsó páciens, és zárta a rendelőt. Nem mellesleg számlát sem adott... Ha holnap mennék vissza, akkor meg le is tagadhatja.

Jól behúzott a szemétje mi???


2009. ápr. 6. 12:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és ilyenkor valami más szurit ad, Mert fogtömés még eddig sose fájt, most meg úgy fáj a fogam... előtte nem fájt...
2009. ápr. 6. 12:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem magán úton mentél akkor az INGYEN VAN!!! Hogy hogy kért pénzt!! Pff.Tuti zsebre csinálta!!
2009. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Meséld el a védőnődnek hogy milyen tanácsot ad? Az én fogdokim is egy szemét!
2009. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Körzeti fogorvosnál ingyenes a kismamáknak az ellátás.Én egyszer mentem el a körzetihez mint kismama,szemét volt,mert ingyen kellett ugyebár dolgoznia.Nem is mentem oda azóta sem,inkább magándokihoz járok.Húzós,de nem mindegy hogy babával a hasamban mit csinál egy doki,meg hogy.Sajna ilyen szemetek,kihasználják az embert.(Tisztelet a kivételnek!!)
2009. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de erre ő: Én nem tudom... a védőnőm egy 24 éves fiatal csaj, aki egyedül álló, és gyereke sincs. tapasztalatlan mindenben. többet tudnék mesélni én mint ő nekem akár a szülésről vagy szoptatásról..
2009. ápr. 6. 13:18
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

Nekem a védőnőm azt mondta fizetős. Nincs már kedvezmény a kismamáknak. Lassan mindent elvesznek:-(

2009. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hol éltek?

Már semmi sincs ingyen! azért szemét mert fizetni kellett? a boltban sincs ingyen a tej!

2009. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónappal ezelőtt azt mondta a védőnőm, hogy ingyenes. Na de majd szerdán kiderül mert akkor megyek.
2009. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Márpedig ingyenes. Nem azért mert kismama vagy, hanem mert a körzeti (SZTK-s) fogorvosi ellátás alapból ingyenes mindenkinek! Kivéve ha fogpótlásról van szó. De a tömés, fogröntgenek ingyenesek! Tudom, hetek óta járok, mert gyökérkezelésem van.

Egyik előző válaszolónak:

A bolti tej kategória nem egyezik meg a fizetésedből havonta jattoló tb járulékoddal! Te ezt nem tudtad???

2009. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ milyen a tömés. De meg kellett volna kérdeznie,hogy melyiket kéred. Tőlem megkérdezte: amalgám, sima fehér vagy esztétikai.Az első 2 ingyenes a 3-dik 6000ft.
2009. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!