Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap kell mennem vércukor...

Holnap kell mennem vércukor vizsgálatra, azt mondta a doki egyek egy könnyű reggelit. De mégis mit egyek? És evés után mennyivel kell a kémcsőbe pisilni? És mikor menjek utána a vérvételre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szió!

Ha könnyű reggeli, akkor ne kolbászt, disznósajtot!

Egyél egy szelet teljesőrklésű kenyeret v. egy zsemlét megkenve, zöldségekkel, sajttal, amit szeretsz. Biztos mondta volna a dokid, ha konkrétan csak ezt vagy azt ehetsz!

Boldog babavárást! 19 hetes km

2009. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

Nallunk 1 zsomlet javasoltak es 2dl tejet.A zsomlebe tegyel pl. sajtot,vajat,felvagottat.En pist reggel addtam le aztan levettek a vert hazamentem reggeliztem majd 2 ora mulva vissza mentem es levettek a maradek vert.De reggel kerdezz ra ha mesz.Majd megmondjak arra mi a szokas.

2009. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a legelső labornál volt ilyen.

1 joghurt/kefír/tejföl és egy zsemle, nekem a védőnő ezt mondta. Úgy kellett időzítenem, hogy kaja után fél órával veszik le a vért.


Viszont ha a másik, későbbi cukorvizsgálat van, akkor éhgyomorra kell menni, vérvétel, majd zsmele és 2 deci tej, és 1 óra múlva vérvétel.

2009. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnő végzi a vércukorvizsgálatot, az ujjam hegyét böki meg egy csepp vérért. Ha te is ilyenre mész, nem pedig vénásra, akkor valószínű, hogy egy zsemle +2 dl tej pont jó. Nekem még azt is kiköti, hogy a bökés előtt másfél órával egyem meg.

Üdv 24hetes km

2009. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!