Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére kiírt kismamá...

Augusztus végére kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én még egész jól,kicsit álomkóros lettem és savam is van kicsi,de mindezt leszámítva nem érzem magam terhesnek!!Kb még 4 hetem van.... Talán már kihúzom nagyobb problémák nélkül!!

Üdv.: 35+4 hetes km


2011. júl. 29. 11:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Szia! Én 35+1 vagyok, szept. 1-re kiírva. Azt leszámítva, hogy a bordáimnak nyomódik a gyomrom, vagy nem tudom mi történik ott néha, de iszonyatosan fáj, semmi bajom.

Meg persze a pulzusom magasabb, picit kezd vizesedni a lábam is, de nem vészes.

A 2 éves kisfiam viszont rendesen edzésben tart. Egyelőre olyan távolinak tűnik a szülés, pedig tényleg max. 4 hét.

Várom is, de húznám is még az időt...

Te hogy vagy ezzel?

2011. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Én inkább minnél elöbb szeretnék túl lenni rajt,látni hogy milyen a kis arca,kire is hasonlít...stb...

A bordáimmal nekem is gondok vannak,néha azon zongorázik a kislányom!!De nem vészes.... :D

2011. júl. 29. 12:40
 3/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én ma vagyok 35+2 hetes. Teljesen jól vagyok, leszámítva, hogy néha ég a gyomrom, no meg egyre nehezebb a hajolgatás... A 2 éves ikreim és a háztartás mellett nem igazán van időm unatkozni. :)

A szülés már tényleg itt van a nyakunkon, ez a max. 4 hét biztosan ripsz-ropsz el fog szállni... Néh úgy érzem, hogy még szívesen lennék terhes egypár hónap erejéig, máskor viszont meg azért szülnék már, hogy a kezemben tarthassam a kislányunkat. :)

Minden jót és kitartást Nektek! Az időjárás idén nekünk kedvez! ;)

2011. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szia! augusztus 22 a nagy nap :) én szeretném ha hamarabb jönne már túl lennék rajta! fáradékonyság vizesedés megvan, és ha nagyon felnyomja magát akkor kicsit fulladok is de nem vészes! amit viszont már nem bírok az az állandó pisilés, éjszakánként 4-5 alkalom!
2011. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen,az a pisiléses dolog már nagyon unalmas!Mire elhelyezkedek és tudnák aludni,megint menni kell.... és csak pár csepp......Éjszakai 3 nekem is meg van,de még az átaludt teljes éjszakára még várni kell!:DDDD
2011. júl. 29. 13:06
 6/24 anonim ***** válasza:
Aug. 27 a várva várt nap! Néha nagyon hisztisnek érzem magam. Nem bírok már hajolni, lényegesen lassabb vagyok. A lábam csak a hőségben dagad, pisilnem csak 1x kell éjszaka. És mennyit híztatok?
2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szept 2 a kiírt napom,de mivel a baba ultrahang szerint egy héttel nagyobb augusztusra várom...

Derékfájás vasárnaptól mindennapos,levegőt még mindig alig kapok,a hajolgatástól pisilnem kell, a pisiléstől meg már kikészülök... Aludni nem tudok,mert nyomja a bébi a bordáimat... A lábam zsibbad de nem vizes.


Már nem bánnám ha túl lennék rajta :):)

2011. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 35 hetes vagyok. Egész jól viselem, de nekem szerintem 38.héten megindítják. Nagyon vizesedem, túl sok kg-nál tartok, pedig előtte nem voltam egy húsos alkat, és a vérnyomásommal is gond van sokszor...hiába szedek rá Dopegytet. Már a 32.héttől járok Nst-re, tudom nem szokás, de pont emiatt, meg Flowmetriára is...Amúgy a baba medencevégű, én annyira nem érzem, hogy bekadna bármi a bordáim közé. A pisiléssel ugyanez a helyzet;-P Nekem magával a terheségel nincs is bajom, hanem sok más dolog kap el mellette,torokfájás, hányásos dolgok...Szóval bnármennyire is eszem a vitaminokat, nem tudom, hogy ennyire legyengült-e az immunrendszerem, de én ezeket a dolgokat viselem nehezen :-( Még a 36.hétig jó lenne, ha bent maradna a pici lány, de utána már én is szeretnék azért túl lenni rajt. Igen jó érzés, amikor mocorog, de szívesebben tartanám most már inkább a kezemben...Annyira kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz, már úgy várom!!!!
2011. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ti hol fogtok szülni? És hogy fogják hívni a picit? Én Debrecenben, és a Bettina nevet választottuk :)
2011. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Székesfehérváron fogok szülni!!A kislányunk Dorina lesz!!:))
2011. júl. 30. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!