Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 26 körülre kiirt...

Augusztus 26 körülre kiirt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Aug 28. Én köszönöm jól. Egyenlöre napi 8 órában dolgozom vágóhídon hatósági húsvizsgálattal. És ezen kívül a lakóhelyemtöl 90 kmre ingázom munkába naponta és vonattal. Bár ez utóbbit kihagynám, de itt lakom, munka viszont ott van, a pénz meg kell.. De ezen felül tényleg jól vagyok, különösebb panaszaim nincsenek. De várom már, hogy ezt az ingázást abbahagyhassam, mert növekvö pocakkak egyre kevésbé van hozzá hangulatom!
2009. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Augusztus 19-re vagyok kiírva,első baba,kisfiúnk lesz.Jól vagyunk,semmi különös problémánk nincs.Sajnos veszélyeztetett terhes vagyok,így már elég régóta itthon vagyok.De nem bánom,van időm pihenni és az itthoni dolgokkal is megbirkózom,még ha lassan is.Az éjszakák kicsiny körülményesek,mert sokat járok a mosdóba.Mostanában az étvágyam csökkent,biztos a meleg teszi.És ti,hogy vagytok?Nektek milyen nemű babátok lesz?Hogy álltok a babaholmik beszerzésével?Van fogadott orvosod?

Boldog babavárást kívánok!

2009. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! (aug. 28.) Én csütörtökön voltam 4d-n és végre kiderült, hogy kislányunk lesz! Már 6 hete táppénzen vagyok, mert magas volt a vérnyomásom. Hál' Istennek most beállt, csak a dokinál magas mindig. Gyűjtögetek én is, még pelenkázót kéne venni meg néhány apró dolgot. Ti milyen ruhában hozzátok haza majd a babót?
2009. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Nekünk is kislány lessz már a neve is meg van Hanna Zsófia:)Én majd 28 hetesen megyek 3d-re már nagyon várom.Nekem sajna nem volt melom attol kezdve h terhes lettem mert pont akkor zárt be a bolt amikor ez kiderült és már utánna nem találtam melot sehol.A baba cuccokkal már kezdünk jol állni épp a napokban vettük meg a kiságyat.A babakocsi majd késöbb jön de apránként minden meglesz.Nekem nincs fogadott dokim de nagyon jo helyzetben vagyok mert a párom keresztannya védőnő volt és mindenkit ismer a korházban.Szoval egész jol bánnak velem.Csak egy baj van hogy már most nagyon félek a szüléstöl.De már nem sok van hátra:)


Szép babavárást nektek :)

2009. máj. 23. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi aug 20-ra vagyunk kiírva! :) Táppénzen vagyok már. Nekem a lábaim nagyon fájnak,és elkezdtem vizesedni. Mi is lányok leszünk,és Glória lesz a nevünk :) Ó a második baba. Éjszakák már nyügösek mert nem találom a helyemet :) babakocsi,kiságy,pelenkázó,pár kis ruci meg játék már van véve,de van még elég sok apróság ami kell. kitartást,és kánikula mentes nyarat kívánok Nektek! :) Szül valakia Szent Imrébe?? Én ott fogok!
2009. máj. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!