Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől? Utalhat arra h hamarabb...

Mitől? Utalhat arra h hamarabb jön majd a bébim? Mitől lehettek a görcsök?

Figyelt kérdés
31hetes kismama vagyok és a napokba ügyeleten jártunk mert egész nap görcsöltem.Megnéztek ultrahangon ahol látszódott h a babám befordul(eddig fenékkel volt lefele),méhszáj zárt és NST-n azt mondta a doki h gyenge,rendszertelen összehúzódások.Majd elengedett napi 2x1 MagneB6-tal.
2011. júl. 29. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudni mitől görcsöltél. De ettől még nem kell, hogy előbb jöjjön a baba.

Rendszertelen gyenge összehúzódásaim a második babámmal már a 20. héttől voltak (38-on született)


Pihenj sokat!

Minden jót!

2011. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínú jósló fájásid voltak, amik veszélytelenek. Ha zárt a méhszájad, és az összehúzódásaid sem erősek, nem nagy a valószínűsége egy korábban induló szülésnek!

Pihenj sokat!:)

2011. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanígy voltam, mint te! 31 hetesen mentem be a kórházba görcsökkel, engem is hazaengedtek, nem volt semmi probléma. Most 37 hetes vagyok és még egyben vagyunk! :) Csak jósló fájásaid vannak, ami nem jelenti azt, hogy hamarabb fogsz szülni.
2011. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2011. júl. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!