Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31-hetes vagyok pár napja...

31-hetes vagyok pár napja nagyon nagyon fáj a derekem a hasam alul olyan meg akar jönni féle fájdalom pár percig tart aztán elmullik de ami a legjobban fáj az alul a derekem majd szét reped (NINCS VÉR SEM BARNÁZÁS) miért van ez?

Figyelt kérdés
még durván van kéthónapom de járok suliba meg gyakorlatra és azt érzem,hogy már egyre jóbban nehezebb ez az egész terehesség nekem.este 18-ig vagyunk azért rosszul esik,hogy a tanár nem enged el hamarabb mondjuk 15-ig lennék gyakorlaton itthon meg vár a 8-éves kisfiam.tehát van dolog böven ilyenröl álmodozni sem merek,hogy PIHENÉS,LEDÜLÉS,ALVÁS,DÉLUTÁNI SZIESZTA,tehát ezért nehéz már a terhesség.remélem nem lessz baj????????????????
2009. ápr. 7. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok dki, de szerintem a pihenés hiánya okozza ezeket a tüneteket. Próbáld meg megoldani, hogy legyen időd erre is, mert így csak rosszabbodhatnak a tünetek. Esetleg hívd fel a dokidat, hogy mit tud javasolni!


Boldog babavárást!

29 hetes ikres kismama

2009. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!